Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nyomuljak vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomuljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rolam,hogy egy 18 eves biszexualis lany vagyok.

Banketten megismerkedtem az egyik evfolyamtarsammal akivel a 4 ev alatt egy szot se beszeltunk,aztan az egyik bnom keresztul megismertuk egymast. Tisztazzuk, hogy o full hetero. Nagyon jol ereztuk egymast aztan a vegen elcsattant egy csok. Akkor mondtam neki,hogy en "mas" vagyok,ot nem zavarta,ezutan folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Aztan volt egy buli es megfogadtam, hogy nem lesz semmi, mert nem akarok tobbet erezni iranta...aztan mindig jott oda es folyamatosan csak kezdemenyezett(szerintem csak az alkohol miatt volt)majd par hetre ra megint elmentunk egy buliba de ekkor mar neki is es nekem is volt egy kapcsolatom.

Eldontottem,hogy veget vetek az egesznek es adtam egy szajrapuszit.

Nekem veget ert a kapcsolatom,es az ove is pont ugyanazon a napon es nem is beszeltunk akkor,de o ujra osszejott a parjaval.

Mindketten ugyanazon a felfogason vagyunk azaz,hogy most eljuk ki magunkat es ne 20 ev mulva dobbenjunk arra ra h nem eltunk.

Most vegre ujra fogunk talalkozni ismet egy buliban de ez egy nagyszabasu esemeny lesz sok emberrel. Sajnos nem nagyon talalkozunk hisz o is mashol en es en is sot o meg masik varosban is tanul.

Na szoval itt azt akarnam kihozni ebbol az egeszbol,hogy akkor en most mit csinaljak vele?

Kezdemenyezzek? Vagy hagyjam ra? Felejtsem el mint no? Benne lenne,hogy tobbet erezzen irantam?



2013. okt. 7. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel csak az a gond, hogy akármennyire is próbálom, nem igazán tudom megérteni hogy a leírt személyek milyen neműek.

Vagy te (lány) van ő (lány) persze ez csak a végén derül ki. Akivel ő kapcsolatban van/volt (fiú) akivel te voltál kapcsolatban (?????)

Így nem könnyű.

Elején leírtad hogy teljesen hetero. Namost egy teljesen hetero nem csókolózik lányokkal és nem kezdeményez.

Így aztán válaszolni sem tudok érthetőbben. Írd újra a kérdést úgy hogy azt lehessen érteni.

2013. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor leegyszerűsítem :D

Vagyok én meg ő lány,kavartunk és lett pasink külön.külön.

Az én kapcsolatomnnak is vége az övének is vége lett,de ő mégis újra összejött a párjával

2013. okt. 7. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érez valamit, de várd meg, amíg bevallja legalább saját magának. Addig sem kellene hagynod, hogy hintáztasson. Végül is, gyakorlatilag nemet mondott.
2013. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!