Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet-e biszexuális egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e biszexuális egy olyan fiú, aki a fiúkkal való párkapcsolatában szigorúan passzív, tipikusan szerényebb, mosolygósabb és igényli a törődést?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor a női partnereivel szemben is így viselkedik, vagy akkor felölti a férfias, védelmezői szerepet? Vagy ez hülye kérdés és túlságosan személyfüggő a dolog?

2013. okt. 20. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem a kérdést. De nem is fogom soha.
2013. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
igen, ez elég hülye kérdés :D
2013. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülye kérdés, mert a párkapcsolatok nagy része nem úgy működik, ahogy azt gyerekmesékben előadják, hogy van a férfi, aki csupa izom, nagyon bátor, de érzelmileg hulla, meg van a nő, aki apró, törékeny és egy hangya elől is sikítva menekül és ezért meg kell őt mindentől védeni. A hetero párkapcsolatokban is van, ahol a nő a dominánsabb személyiség, a férfi pedig a passzívabb, szerényebb, érzékenyebb fél. Ha az a fiú, akiről beszélsz, tényleg biszexuális, attól még nem fog változni a természete, hogyha egy lánnyal kerül kapcsolatba. Ha megtalálja a megfelelő lányt, akinek az ilyen fiúk jönnek be, akkor semmi szükség arra, hogy felöltse a "férfias, védelmezői szerepet", ahogy te fogalmaztál. Én hetero nő vagyok, és a barátom jóval érzelmesebb, visszahúzódóbb és félénkebb, mint én magam, mégis jól megvagyunk. Ezekről a hülye nemi sztereotípiáktól már falra mászok.


De a kérdésedre válaszolva: igen, lehet biszexuális. Ha mindkét nem vonzza szexuálisan, akkor bi, és kész. Nem a saját személyiségi jegyeitől függ az, hogy kikkel akar ágyba bújni.


27/N

2013. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 My Conserve ***** válasza:
100%

A 3. válaszoló fején találta a szöget.


Amúgy szerintem lehet némi különbség abban, ahogy egy biszexuális fiú a lány és a fiú partnereivel bánik, de alapvető ellentétre ne számíts - tehát ugyanaz a srác nem fog abszolút férfiasan viselkedni a lányokkal ÉS abszolút passzívan a fiúkkal. Ez egyszerűen embertelen lenne, képtelenség így élni.


És az is lehetséges, hogy egy srác ugyan bi, tehát vonzódik mindkét nemhez, de a viselkedése miatt az egyik nemmel sokkal könnyebben megértik egymást. Az ilyen bi srácok élhetnek gyakorlatilag tisztán homoszexuális vagy tisztán heteroszexuális életet is. Pusztán azért, mert a másik nemmel nehezebb neki kapcsolatot fenntartani.

2013. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Passzív" alatt konkrétan a homoszexuális aktus alatt betöltött szerepre gondoltam.

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld pacsi!

2013. okt. 20. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindkét nemmel szexel akkor biszex.
2013. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem hülye a kérdés. Részben személyfüggő a dolog természetesen, ugyanakkor nagyon ellentétes tulajdonságok is megférnek az emberben és azt éppen a helyzet hozza elő, hogy ezek a tulajdonságok mikor, milyen formában jelennek meg.

Egyébként igen, lehet biszexuális, és a hetero kapcsolataiban domináns fél is lehet.

2013. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Sok olyan biszex pasi van, aki pasival full passzív és soha nem dugna meg pasit, de amikor nővel van, akkor használja a farkát és dugja a nőt. Én ezt alapvetően elég furának tartottam, de egy biszex srác azt mondta, hogy ha dugni akar arra ott az asszony, de az asszony nem tudja őt megdugni :D
2013. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Qkk ***** válasza:
100%
Ha nővel szexelek,arra figyelek,hogy elsősorban neki legyen jó,ha pedig férfivel,akkor nekem.Ilyen egyszerű.
2013. okt. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Utolsó: Ha szerelmes vagyok, akkor arra figyelek, hogy a partneremnek legyen jó. Ha nem vagyok szerelmes, akkor arra figyelek, hogy nekem legyen jó. Semmi köze ennek a nemekhez.

2013. okt. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!