Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! A passzív srácokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! A passzív srácoknak tényleg semmit nem kell csinálnia az aktívnak?

Figyelt kérdés
Tehát pl ha én csak azt szeretném h rendszeresen kielégítsen vki, akkor ha passzív a srác, akkor neki az ok, hogy nem dughat meg és nem elégítem ki orálisan se? Vagy rosszul értelmezem?

2012. jún. 16. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem feltétlenül értelmezed rosszul. A full passzív srácok nem csinálnak mást, mint "fel****ják" a partnert, ami nem rossz XD Bár kicsit túlzás, hogy nem kell semmit csinálni. "Viszonzásként" azért le****hatnád, biztos nem lenne ellenére a dolog :D
2012. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez az h ellenemre van...
2012. jún. 16. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Vannak gondolom olyan full passzív srácok, akiknek viszonozni sem kell. Szerintem csak megbeszélés kérdése az egész.
2012. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
DE HOL?
2012. jún. 16. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha odadugnám neked a popsimat azért egy cumit csak elvárnék.Vagy ha undorodsz miért nem kezdesz nővel?
2012. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bresalio Nagy ***** válasza:
97%

Én úgy tudom, h a passzívak is igénylik, h ők is kielégüljenek... szóval igénylik ők is az orgazmust. De h ehhez konkrétan mi szükséges, az sztem változó. Sztem is az lenne a tuti, ha azért mondjuk orálisan kielégítenéd. De vannak olyan srácok is, akik mondjuk már attól el tudnak menni, h csak dugják őket, anélkül, h bárki is a farkukhoz érjen... Szal még magukat se kell masztizniuk közben. xD


De am most komolyan, én is azt kérdezem, h akkor mit vársz a sráctól? Te azt várod, h ő odaadjon neked mindent, a seggét is, meg minden, de téged meg nem is dughat meg, de még orálisan se elégíted ki...? Szal gyakorlatilag nem akarsz neki semmit adni cserébe? Sztem az, h vki passzív, még nem azt jelenti, h akkor már csak egy gumibaba szintjén kell kezelni, akit fullra ki lehet használni, de cserébe meg semmi... Nekem ez eléggé úgy tűnik, h csak ki akarod használni. De ez meg így sztem nem fair. Akkor vagy tényleg keress egy csajt - őt valószínűleg nem fogja zavarni, ha nem dughat meg, és nem is szopod le a farkát... xPPPPPP xDD, vagy pedig... xOO xS


Te milyen beállítottságú vagy egyáltalán? H egy pasitól akarod, h kielégítsen, de amúgy meg mégis, te semmit nem akarsz adni ennek a pasinak viszont, és egyáltalán nem tekinted egyenrangú partnernek? xC

2012. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

A passzív szerep azt jelenti, hogy inkább a másik fél irányít. Szerintem ettől teljesen független, hogy pontosan mit csinál. Ez egy attitűd, temperamentum, nem egy feladatkör.


Akármilyen nem a pár, szerintem alap, hogy megbeszélitek, hogy ki mit szeretne a másiktól, illetve mit nem szeretne.

Elég uncsi nemi élete lehet azoknak, akik azt hiszik, hogy attól jók hogy kipipálhatnak a listán a kötelező köröket.

2012. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez tényleg érdekes :D mert bennem hasonlóak pedig a gondolatok csak a másik oldalról, hogy nem zavarna, ha le***nám és meg***na bááár szó ami szó puszi, ölelés, kedves odaadó dolgok azért :D lennének, igen, de az nem hogy akarnám hogy engem le***jon bár ez lehet hogy csak kis félelem, para miatt van :) mert szűz vagyok még, de sose jutott olyan az eszembe milyen lenne ha valaki lekezelne :) még nem jöttem rá ezekre a dolgokra, hogy miért van és ugy érzem hogy full passziv dolgok jönnek be :) de ez talán majd a jövőben változhat :) bár az biztos hogy passzivon kívül más nem leszek :) és remélek majd megtetszik nekem és jó érzés lesz :)
2016. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Én full passzív vagyok (leszek, csak még nem voltan senkivel sem) és egyáltalán nem szeretném, ha lec*mizna a társam, ne is nyúljon hozzá. Én lec*mizom és ő meg cserébe ny*lja ki a popsimat. Elvégre na, ő hatol be, ki kell tágítani,nel kell lazítani az izmokat, amire jó, ha kicsit eljátszik a popsimmal :P utána meg f*rkaljon meg, mivel passzív vagyok, nyilván már attóo csúcson leszek, ha érzem, hogy valaki megk*r, ha meg rá kell segíteni, ott a kezem :P

20/f(p)

2017. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én full passzív vagyok, és igénylem, hogy rendszeresen megkufircoljanak, megsz*paassan, megdugjon, és a számba, vagy a fiú puncimba élvezzen... DE ez nem azt jelenti, hogy úgy használhat, mint egy rongyot... Elvárom, hogy a partnerem kinyaljon (én annyira nem szeretem, ha engem sz*pnak le), és gyengéd/figyelmes legyen, és ha jól csinálja, magamtól elélvezek (általában ez lovagló póz!)


Persze egyszer-kétszer belefér, hogy nem kapok semmit, ha be vagyok indulva, és betámadom, de ha a másiknak nem fontos az, h kielégítsen, ott nagyon nagy bajok vannak! - igen, én imádom kielégíteni a partneremet, és mindent megteszek azért, hogy élvezze, és elmenjen... Én imádok oboázni, és lovagolni, és örömet okozni, ezért hasonlót keresek, és eddig találtam is! :)

2021. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!