Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az emo fiúk nagyobb arányban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emo fiúk nagyobb arányban melegek, vagy biszexek a többi tini sráchoz képest szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig mikor meglátok egy feminin emo fiúkát, elképzelem hogyan csinálnék belőle egy engedelmes kislányt. Szinte mindegyik emo fiúról el tudom képzelni, hogy élvezettel nyögdécselne egy olyan igazi férfi alatt, mint én. Vagy a lányosabb külső nem jelenti, hogy a fiúk is nagyobb valószínűséggel bejönnek nekik?

F26, bi



2013. okt. 29. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Orvos látott már?
2013. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

"egy olyan igazi férfi alatt, mint én."

óóóó, te macsó állat. :D

2013. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
irány dolgozni
2013. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem több közülük se a meleg. csak a lányos külső, és a vékony testalakt miatt tűnhet úgy, de amúgy szerintem náluk is ugyan olyan az arány, mint a nem emo fiúknál :)
2013. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiszem

Bill Kaulitz sem az a TH-ból.

AFC Tomi sem az. Például. Pedig nekik is volt emo-s korszakuk. De igazad van, hogy nagyon femininek. Én se tudok lány szemmel pasiként tekinteni rájuk. (tisztelet a kivételnek)

2013. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már EMOS srácom:) Szerintem is sok van köztük aki nyitott a témára. Sajnos nehéz találni ilyet:( Pedig én is szívesen ismerkednék és szexelnék velük.
2013. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 My Conserve ***** válasza:
100%

Kicsit nagyobb arányban, szerintem.


De igazából ez nem jelentős. Az emósok többsége heteró, így ha meglátsz egy czuki emóst az utcán, valószínűleg nincs esélyed nála.

2013. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én relatíve jól ismerem a szubkultúrájukat, és azt kell mondjam, nem, ugyanolyan az arány, mint bármelyik másik társaságnál. Legfeljebb annyit tudok mondani, hogy toleránsabbak a többségnél, de nincs köztük több meleg.

Mellesleg, mit értesz azalatt, hogy "igazi férfi" ? :DDDDDDDD

2013. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!