Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasik és nők véleménye egyarán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik és nők véleménye egyaránt érdekel: nő vagyok, és másik nőt akarok bevonni szexbe, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Már csaknem hat éve vagyok együtt a párommal, és a kapcsolatunk kezdete óta vágyom nőre is. (korábban voltak leszbikus és hetero kapcsolataim egyaránt)


Most van egy lány, aki vonz engem szexuálisan, és ő jelét adta, hogy többet szeretne egyszerű barátságnál, de sosem csalnám meg a párom. Arra gondoltam, hogy lehetne akár szex hármasban, de ez több problémát felvet:


1. Mit reagálna a párom? Ha nem vonzza az ilyesmi, akkor lehet azonnal el is hagyna? Vagy ezen túl lehet lépni?


2. Mi van ha a lány nem csak szexuális vágyat érez, hanem szerelmes is belém? Akkor ezzel neki ártanék?


Mennyire normális és elfogadott ez a dolog? Pasik, ti mit reagálnátok ah párotok ilyennel állna elő? Lányok, nektek mi a véleményetek erről?



2013. nov. 1. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a párodtól függ! Van akit nagyon zavarna, de van olyan is aki még örülne is neki. De azt javaslom, hogy beszéld meg mind a kettőjükkel. Normális emberek vagyunk, a legjobb ha elmondod az őszintét :)
2013. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából én rontottam el, tudom hogy az őszinteség az alapja mindennek, de nem beszéltem neki soha még arról sem, hogy régebben lányokkal is jártam.


Amikor megismerkedtünk belezúgtam, mint vak ló a szakadékba, és amikor sétáltunk láttunk két srácot kézen fogva, erre párom fintorgott, hogy ez milyen beteges és undorító. Emiatt nem mertem beszélni arról, hogy számomra nem tabu az ilyesmi, sőt..

2013. nov. 1. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a vágy normális dolog valamilyen szinten, de ahogy te szeretnéd, úgy nem az. Képzeld el a helyzetet fordítva. A párod felveti ezt, te belemész, mert vonz téged a dolog, a párod hoz egy lányt a dologba - majd kiderül, hogy ehhez a lányhoz már eleve vonzódott szexuálisan. Elég undorító ez a dolog így szerintem.

Ez akkor működik egy kapcsolatban, ha egy teljesen független személy a harmadik fél, aki iránt nem érez a pár semelyik tagja előzetes vonzalmat (persze kell, hogy tetszen nekik valamennyire, mert mégiscsak szexelnek vele, de remélem érted, mire gondolok).


Ez így szerintem ebben a formában egy gusztustalan hazug lépés a párod felé, rosszabb, mintha megcsalnád.

2013. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és srác vagyok és szerintem minden srác álma hogy két nővel legyen együtt !
2013. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(1) a párod nem találkozott még leszbi szex-el? Beszélgettek már a szexről? Kinek milyen fantáziái vannak? Beszéltetek már ki más csajt, hogy szexi-e? Egyfajta nyitottságra szükség van ilyen téren, hogy el tudj indulni. Aztán az elmúlt években is volt pár női műleszbi celebcsók, fel lehet vetni a témát, és figyeld a reakcióit, akkor is fintorog-e? Pl. Oláh Ibolya: Baby c. száma érdekesen átértelmezhető, ha feltesszük, hogy leszbikus az illető. Beszélgessetek a témáról és kiderül, pontosan hogy is áll ehhez. Lehet, hogy hetek, hónapok, évek kellenek hozzá, hogy fejben megnyíljon egy édeshármashoz, de lehet, hogy egyáltalán nem működne.


(2) a lánynak tedd egyértelművé a helyzetet: vonzónak találod, de ez csak kémia, a párodat szereted.


Édeshármas? Nem széles körben elfogadott dolog, és ha minden fél belemegy is vannak szabályok, amiket érdemes előre megbeszélni és betartani, ezekre találsz cikkeket neten.


A pasid helyében én nagyon-nagyon-nagyon élvezném a helyzetet, ahogy férfi szexuális fantáziák között az elsők között van az édeshármas. De ez én vagyok.


35f

2013. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!