Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért gondolják a tizenévesek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a tizenévesek, hogy egy huszonéves idős?

Figyelt kérdés
Ezen sokat gondolkozom. Én huszonéves bi srác vagyok és rendre azt hallom, hogy idős vagyok. Pedig nem. Rengeteg gimis barátom van akikkel tök jól kijövök. Szinte úgy érzem, hogy még mindig 16 vok. Nem vok szakállas, bajuszos, szőrös stb.

2013. nov. 6. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mert nekik idős. a 30 éves a tininek már öreg. pedig az nem öreg.
2013. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem a 20, 25, 30, 35 mind mind vízválasztó. Én magam is pl kicsit távolinak érzem a 30-at, pedig ha átgondolom nincs nagy különbség. Lehet hazudnom kéne a koromról?:D Hisz sok 18 éves idősebbnek néz ki mint én....
2013. nov. 6. 09:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mert mèg gyerekek.
2013. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudsz, az már rég rossz. Hazugságra építeni egy barátságot vagy kapcsolatot nem a legjobb ómen.
2013. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez itt nem barátkozni akar. szexelni.
2013. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is gimis vok és ugyanezt látom. Ha egy barátomnak mondom, hogy ismerek egy helyes, stb huszonéves fiút, h-lyének néz, hogy az idős. Közben meg tök ugyanolyan mint mi. Jól írtátok, hogy sok 18-19 éves már 24-nek néz ki szerintem is. Annyiban jobb egy huszonx éves, hogy komolyabb ha pl érzésekről, stb beszélünk, de mellette pont ugyanolyan jókat lehet velük szórakozni. Röhögni, bulizni, stb. Szóval ez tényleg fura. Amúgy persze ha megismerik a huszonévest egy bulin, stb és nem tudják még hogy hány éves akkor teljesen más minden. A kamuzást nem ajánlanám, de mégis ajánlom:D Mert láthatóan korlátolt sok ember.
2013. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos egyet kell értenem veled, én is rendre ezt tapasztalom, és én is ilyen vagyok. Vannak ilyen vízválasztó korok, mint amiket leírtál, de nem hinném, hogy rosszindulat lenne mögötte, egyszerűen így van. Vannak akiknek sok a pár évvel fiatalabb/idősebb, de mondjuk erre bőven akad ellenpélda is.


Tizenévesként nekem is gondot okozott, ha huszonévessel alakult volna, huszonéveim elején járóként pedig nem tudnám elképzelni 25 felettivel pl.

2013. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor nem is a korban van a nagy különbség hanem az élethelyzetben. Egy ifjúkorát élő kamasz nem fogja úgy megérteni az egyetemi tanulmányai végén járó munkakereső vagy épp dolgozó partnerét.

Nekem is volt 5 évvel idősebb pasim én habár nem volt nagy korkülönbség én soknak éreztem. Ő már letelepedni akart, meg gyereket, én meg akkor kezdtem az egyetemet...

2013. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kinek idős és mihez?

Egy 14 évesnek? Vagy egy 18-nak? Barátkozáshoz? Kapcsolathoz? Szexre?

Nyilván nem mindegy, hogy milyen összefüggésben nézzük. Nem mindegy, hogy egy gyerekes gondolkodású 14 éves megszexuálásához vagy-e idős, vagy mondjuk barátkozni egy 19 évessel. Na meg persze embertől is függ. Van, akit már zavar 8-10 év korkülönbség, van, akit nem. Ennyi.

2013. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nem idős. Én 14 éves lány vagyok, de kb csak huszonévesekkel barátkozom, ők tetszenek, stb.. Szóval nemmindenkire igaz, amit írtál.
2013. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!