Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális kérdés! A fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális kérdés! A fiúk tényleg jobban oráloznak a csajoknál?

Figyelt kérdés
Itt és egy fórumon is ezt olvastam egyszer. Arra gondoltam ha tényleg igaz akkor ha felállna kipróbálnám. Hogyan érdemes ehhez hozzákezdeni?

2013. nov. 25. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
en ezt sosem fogom megtudni, ugyanis nem fogom hagyni, hogy egy ferfi dolgozzon a szerszamomon... :)
2013. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet nekem se megy, de érdekes...
2013. nov. 25. 10:42
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

nezd, ezt csak ugy tudnad meg, ha kiprobalnad. de ehhez nem elg annyi, hogy 1-1 csaj es pasival. mert akkor meg csak 2 kulonbozo emberrel probaltad. normalis statisztikai alapokon nyugvo kiserletethez sok emberrel kellene csinalnod :)

es akkor talan kijelentheto valami, de en pl nem hiszek a statisztikakban, mert mindig vannak kivetelek es mi van akkor, ha pont kifogtad a kiveteleket? :D

2013. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Biztosan nem. Egy ügyes lányt senki nem múlhat felül.
2013. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs,hogy alapból ki csinálná jobban,mert tapasztalat és gyakorlás kérdése
2013. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Egy szexkönyvbe olvastam régen hogy csináltak ilyen jellegű kísérletet. Több féleképp is megcsinálták a kísérletet.

1.

Heteroszexuális férfi önként jelentkezőket kerestek, akiket leszoptak azoknak bekötötték a szemét és azt mondták nekik hogy egy jó nő csinálja. Nő csinálta, de nem mindig, viszont akkor azt mondták nekik hogy nő az. Utólag képen megmutatták hogy ki volt az, persze valamikor hazudtak. Ha jól emlékszem pontozniuk kellett 10-es skálán hogy mennyire volt jó. A fiúk jobb átlagot értek el mint a csajok orálozásban. Amikor viszont megmondták nekik hogy igazából nem nő volt, idegesek lettek és azt mondták hogy nem is volt jó.


2.

Biszexuálisokkal férfiakkal is megcsinálták, nekik vagy megmondták az igazat hogy milyen nemű csinálja vagy ellenkező nemet mondtak. Az is befolyásolta az értékelésüket hogy melyik nemhez vonzódnak jobban. Ezért (is) kellett a 3. kísérlet.


3.

Biszexuálisokkal férfiakkal megcsinálták úgy hogy nem mondták meg hogy milyen nemű csinálja.


A fiúk jobb átlagot értek el.


Továbbá önkéntes (anonim) beszámolók alapján is erre a következtetésre jutottak.

2013. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen kísérletet soha nem végeztek. Illegális.
2013. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

@HighFiveHigh

Ami illegális az nem azt jelenti hogy lehetetlen. Nem hallotál olyanról hogy a kísérletet végzők végül börtönbe kötöttek ki ? Kutató pszichiáterre is volt példa a történelem során hogy "túl buzgó" volt, túllépett az erkölcsi és legális keretek határán.


Nem állítom hogy nem "mese", lehet tényleg meg sem történt, én csak annyit állítottam hogy olvastam régebben.

2013. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
A szex nem olyan érdekes, hogy homoszexuális kutatást finanszírozzanak. Kísérletet csak gumival végezhették (fertőzések), így nem is lehet összemérni a gumi nélkülivel.
2013. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Te már csak tudod hogy milyen kísérleteket végeztek el akár titokban és hogyan és milyeneket fognak a világtörténelem során.
2013. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!