Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi srácok! Szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi srácok! Szerintetek élőben lehet ismerkedni? Hol? Hogyan?

Figyelt kérdés
Most láttam egy kérdést, amiről eszembe jutott, hogy hasonló helyzetben én se tudom mit tennék... Szóval a lényeg, hogy hogyan és hol lehet ismerkedni?

2013. nov. 22. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem strandon próbált egy srác megismerkedni,de nem mertem belemenni a dologba,azóta is bánom. Bi F.
2013. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
még nagyon régen a ZP-ben is lehetett,fiúkat felszedni.
2013. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anizotropikus ***** válasza:
100%

Egyetem, kolesz.

Azóta ebből a kőrből, ismerőseikből kerülhet ki új partner.

2013. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem járok egyetembe és koleszos se vok
2013. nov. 29. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom titokban hogy bi vagyok. A koleszban is tudták rólam és így sokkal könnyebb volt partnert találni.
2015. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MrPifta ***** válasza:
100%
van egy csomó meleg szórakozóhely. Vidéken a pályaudvar vagy a buszpályaudvar környékén
2015. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!