Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm és én is szüzek...

Barátnőm és én is szüzek vagyunk, de már nagyon lefeküdnénk egymással. Hogy csináljam, hogy a legjobb ilyenkor?

Figyelt kérdés

Mind2en 18-ak vagyunk.

Kicsit izgulok miatta mert azt szeretném, hogy élvezze és egy jó élmény legyen neki. Erre a pillanat hevében nem gondolok de mikor távol van tőlem és kicsit elgondolkozok a kapcsolatunkról előjön ez...

Eddig csak tapi volt közöttünk semmi több. (Nem sokszor tudunk együtt lenni mivel én Pesten lakom ő meg vidéken.)


2013. ápr. 16. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
az tuti,hogy egy tapasztaltabb pasival élvezné is.Így egy szűzzel...el bénázgattok egy darabig,amíg felfedezitek egymást és saját magatokat rendesen.Nem percek,hanem hónapok...
2013. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első ne mondj ilyet.Mi a párommal mindketten szüzek voltunk Ő 18 volt én 19,de ezt mi nem beszéltük meg az első szeretkezés előtt,mert csak úgy megtörtént,párom egyátalán nem bénázott,mindketten nagyon élveztük,nem is ment el túl gyorsan,annyira profi volt,hogy alig hittem el,hogy én voltam az első.
2013. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szűz csajnak profi a legalapabb dolog is...
2013. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor? Mindketten szüzek.
2013. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
végre egy olyan ember aki még 18 évesen szűz! hát mégse velejéig romlott ez a világ .
2013. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!