Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van, hogy meleg vagy bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy meleg vagy bi hajlamaimat utálom?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni sráccal, de sose lépem meg. Mondjuk eleve partnert se találtam rá, igaz csak 1x kerestem igazán egy chaten.

2013. dec. 16. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mert a társadalom nem fogadja el ezt teljességében és te meg akarsz felelni a társadalomnak
2013. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
mert az önelfogadás egy nagyon nehéz folyamat. van, akinek csak hosszú évtizedek elteltével sikerül csak eljutnia odáig, hogy egyáltalán önmaga előtt felvállalja. nagyon sokat segít, ha egy kicsit olyan közegekben mozogsz, ahol elfogadóak a nem hetero emberekkel szemben is. barátkozz nem hetero fiúkkal és lányokkal is, beszélgess velük a témáról, olvass utána a dolgoknak, vagy ha nem szeretsz olvasni, nézz filmeket, sorozatokat. ezek nagyon sokat segítenek, hogy természetesebben tudj viszonyulni a dologhoz. adj időt az egésznek; hülyeség az is, hogy ki kell próbálnod ahhoz, hogy biztos legyél benne. ha szeretnéd egyébként nyugodtan írhatsz nekem, 18/L vagyok :)
2013. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!