Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy magát heterónak valló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy magát heterónak valló srác engedi, hogy egy másik srác leszopja, akkor el lehet még hinni róla, hogy hetero, illetve lehet még annak nevezni?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán bármilyen jelentősége annak, hogy ki minek nevezi magát, illetve kit minek neveznek?


Ha ezután nem lehet már őt egyáltalán heteronak nevezni, akkor miért nem?

Ha viszont ezek után is még lehet, akkor mikortól nem lehet?



2013. dec. 16. 00:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
megyek még eszek egy kis pürét
2013. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
100%

Mivel gondolom nem tartottak pisztolyt a fejéhez,hanem magától ment bele,ezért nem nagyon heteró,inkább biszex.


Amúgy miért beszélsz magadról E/3-ban?

2013. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki egyszer megivott egy deci vörösbort, attól már alkoholistának nevezzük?
2013. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök mindegy, kit minek nevezünk...ha jó volt, akkor jó, örülni kell neki, ha nem volt jó, akkor meg nem kell megismételni. Kb. ennyi.
2013. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Megtörtént.Ez ellen már ne tehetsz semmit.
2013. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Egyébként sok mindent nem értek:


Masszőrként masszírozni jártam a sráchoz, aki tudta, hogy meleg vagyok. Az elején szóvá is tette, hogy csak masszírozni hív, nem másért. Kényesen ügyeltem rá, hogy ne érezze azt, hogy kikezdek vele. Később ő érdeklődött, hogy ilyen érzés nekem őt masszírozni, meg hogy felizgulok-e. Nem értettem, hogy miért foglalkozik ezzel annyit. Aztán nem szólt semmit, amikor arról beszéltem, hogy mit tennék vele. Ekkor döntöttem el, hogy bepróbálkozom nála. Lassan és fokozatosan haladtam. Amin tényleg én is meglepődtem, az az, hogy már ezen az első alkalmon hagyta magát leszopni. El is élvezett. Mondta, hogy jó volt, de hozzátette, hogy rendszer azért nem lesz belőle.


Most az a nem igaz, hogy ő hetero? Vagy az nem igaz, hogy hagyta és élvezte? Vagy tényleg van olyan, hogy egy hetero srác ezt megengedi, de ettől még tényleg nem meleg, és talán nem is biszex? Ha ez utóbbi igaz, akkor mi járhat egy hetero srác fejében, mikor őt egy fiú szopja? A srác nem volt sem részeg sem belőve.

2013. dec. 16. 00:54
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

bi. ez bi.


csak fél elfogadni.

2013. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
am én bantunak vallom magam, csak kihipóztak
2013. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is bi,de ne erőltesd rá ezt ,mert tuti ,h zokon venné a fiú.
2013. dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg csontra meleg a gyerek,de nem tudja felvállalni

én heteróként nem engedném ,h egy meleg hozzám nyúljon

2013. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!