Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Középkorú férfiként rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiként rajtam kívül más is kipróbálta, illetve átállt a meleg oldalra?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem vagyok ebben egyedül. Mindig a nőket szerettem vagy (szerettem volna), de rengeteg visszautasítást kaptam ezen a téren.


Így elvétve volt csak kapcsolatom nőkkel, nagyon kevés. Önbizalomhiány, stressz és mindezekkel együttjáró tényezők gyötörtek,és ez párosult az elképesztő szegénységgel...sem autó, sem lakás, sem pénz...sem semmi. (a nők nemigen szeretik ezt sem..)


Egyszer csak a százvalahanyadik női visszautasítás után....kipróbáltam, milyen a szopás!...

Mondhatom a legelső nagyon fura élményvolt...bűntudat, önbecsülés még nagyobb szinten...még köpködtem is, amíg haza nem értem.

Ekkor persze abbahagytam, nem kerestem férfit..(egyelőre)...


Utána csak meggondoltam és kerestem alkalmi férfi szexpartnereket. Passzív női szerepet vállaltam (tehát én szoptam és engem dugtak).


Azóta valahogy kitágult, teljes lett a nemi életem. Már nem köpöm ki az ondót, hanem lenyelem. Már kívánom a farkat és a férfi testet.


De, persze felmerült bennem a kérdés: Mi van a nőkkel?

Erre is megvan a válasz! Egyszer hármasba csináltuk, 2 férfi és 1 nő. Hát, mondhatom gyönyörű élmény volt, szeretem nagyon a nőt is, azonban engem az olyan elhízott 120kg-os középkorú nők nem izgatnak!

Csak a karcsú, csinos fiatalabb korosztályú nőket szeretem. Akivel 3-asban voltunk az a nő is karcsú volt és nagyon bejött a szexben!


Akkor rájöttem biszex vagyok!


Más férfiak mondjuk, régen házasságban élők, mind boldogok? Nem próbálták meg ezt a másik oldalát a szexnek?



2013. dec. 25. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a sötét oldalra álltam át, bocs.
2013. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

nem szorulok férfiakra mint te :D


30+F

2013. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, kösz.
2013. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De
2013. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nyári miklós ***** válasza:
én is kipróbáltam és bejött,én is biszex vagyok.
2013. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!