Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja, hogy "meleg" vagy "biszex" vagy "leszbikus" akkor az embereknek miért az jut eszébe, hogy ha valaki biszex, akkor mindig bäszni akar?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg! Ha van egy kérdés azzal kapcsolatban, hogy a kérdező mondjuk biszex, akkor mindenki egyből orgiákat akar rendezni, meg így meg úgy tépné meg, meg stb... vagy a melegekről is első körben az jut eszükbe, hogy seggberakják egymást..

Közben ezek az emberek is ugyanolyanok mint mások, csak épp más az identitás.. a hetero ember sem kúrja végig a napot, akkor a meleg miért tenné? ugyanúgy éreznek meg ilyenek..



2013. dec. 24. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na látod ezt én sem értem.

Mindjuk oda tehetted volna hogy "tisztelet a kivételnek" vagy valami mert kezdek rohadt mérges lenni hogy így általánosítgat szinte mindenki. Amúgy meg jogos a kijelentés.

2013. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jóó, nyilván, tisztelet a kivételnek, de az az igazság, hogy eddig csak magamat tudom kivételként felhozni ezen az oldalon..

meg ha jól értem, Téged:D

2013. dec. 24. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az identitás más, hanem az orientáció. Valóban nem az orientációtól függ, hogy kinek mekkora a libidója, ezzel minden normális ember tisztában van. Aki pedig buta korlátozott, az az is marad. Kár ezen idegeskedni.
2013. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a tulajdonság csak ennyit mond el az illetőről. Vagyis hogy hogyan szexel.

Mivel Magyarországon az emberek többsége nem tud ilyen ismerőséről (magas fokú rejtőzködés), ezért nem tudja ezt a tulajdonságot emberhez kötni. Amikor valaki mással foglalkozik, éli az életét, az "normális", csak akkor meleg, amikor szexel, és fordítva.

2013. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
a bikkel kapcsolatban azért van ez a teória mert,ők nincs rossz este,valakit biztos felszednek,vagy őket felszedi vaki. de ez qrvára nem így van,és egyszerübb valakiről véleményt alkotni mint meg ismerni.
2013. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
26%

azért mert én sem úgy mutatkozom be a haverom haverjának, hogy xy.szikra vagyok, heteroszexuális.

miért fontos kiemelni?


ki kivácsi, hogy ki-kivel? ki-mivel?


40 éves ÖN-KIELÉGÍTŐ nő

2013. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!