Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok! Próbáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok! Próbáltátok elnyomni ezt? Sikerült?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy jött az első? Tudatos döntésként? Honnan ismertétek akivel csináltátok? Megbántátok? Én pl ha elélvezek masztinál utálom magam. Így 23 évesen pedig talán el kéne fogadni.

2014. jan. 24. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is:(
2014. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megpróbálod elnyomni, akkor olyan lelki sebeket okozhatsz magadnak hogy abból sosem gyógyulsz ki, az én életemből is az a 6 év 12 éves koromtól 18 éves koromig elpocsékolt idő amit már nem kapok vissza.


El kell fogadnod hogy te ilyen vagy és kész, tudom hogy nehéz, főleg itt Magyarországon de ne add fel és semmiképp se próbáld visszafojtani! Azt meg ne felejtsd el hogy te mégiscsak könnyebb helyzetben vagy mint pl én, egy meleg hiszen neked lehet normális életed egy nővel.

2014. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

2:


12 éves korodtól 18 éves korodig mi elpocsékolt? Hogy 13 évesen még nem kúrtál?

2014. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert?
2014. okt. 11. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek a második hozzászólóval.

Én 3 teljes éven át küzdöttem a saját érzéseim ellen, mindvégig diktálva magamnak hogy ez nem lehet, ilyen nincs, valami elromlott bennem, és eközben sokkal kevésbé tudtam a mindennapokra és "az élet apró örömeire" odafigyelni, ráadásul az önképem is pontosan a folyamatos belső vitáim miatt egyenlő volt a 0-val, és ez hatással volt a mindennapi életvitelemre is. :(


Bennem az első ilyen érzés már akkoriban lappangott, amikor életemben először (12-13 évesen) megpróbáltam lányokhoz közeledni, de mindvégig ott volt bennem az érzés hogy valami nem stimmel, és hogy egyszerűen nem tudtam természetes önmagamat adni, egyszerűen nem volt meg az a természetes belülről jövő késztetés, amit legnagyobb döbbenetemre 15 éves koromban életemben először megtapasztaltam -- akkor, amikor az addigi világomat feje tetejére állítva a szívem mélyén beleszerettem egy fiúba. Ez számomra teljesen új és elfogadhatatlan érzés volt akkor, amit sehogy sem tudtam mire vélni, de végül megtanultam elfogadni.

Némi biszexualitás azóta is lappang bennem, de a meleghez közelebb állok.

2014. okt. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!