Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés! Miért gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Miért gáz ha full aktív vagyok?

Figyelt kérdés
Azaz pl még orált se szeretnék csinálni a másiknak. Ez tényleg gáz?

2014. jan. 29. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
akkor miért vagy meleg? mi vonz benne, ha még sz_opni sem szeretsz?
2014. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ki hogy szereti... nekem nem gáz, amíg nem engem környékezel... Akkor is csak neked lenne gáz....
2014. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
nem vagy aktív. egy férfi is kinyal egy nőt, hiába akív.
2014. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

az hogy orálozni nem szeretsz az nem baj, van ilyen aktív.

de ha a passzív srác hátsóját se nyalogatod az gáz.

nekem ilyen srác nem kellene, mert csak bábunak használnál.

és kizárt hogy találsz megfelelő partnert erre, mert ez teljesen érzelem mentes lenne.

csak kefélnél valakit és ennyi.

még aki alkalmit keres annak is kevés lenne ez.

Ha meg a csók sem fér bele akkor meg pláne.


biztos meleg vagy? nem csak úgy érzed hogy kipróbálnád ezt a dolgot is.

2014. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok de segget sosem nyalnék. Miért lenne ez gáz? Miért lenne bármi is gáz? Mindenki csinálja, amit szeret, és keressen ahhoz partnert.
2014. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én meg pont ilyet keresek, de mindig mindenki sz0pni is akar, nehéz ilyen srácot találni, szóval nem gáz :)
2014. jan. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Nem gáz, én is ilyen vagyok, sok passzív srác nem igényli, hogy lecumizzák :P Nincs ezzel semmi baj, csak egy full aktív full passzívat keressen :)

Mondjuk nyalni viszont szeretek xD Élvezik is meg el is lazulnak tőle, azért valamit kell csinálnod, mert kevesen bírják jól a bumm bele dolgot :D

19/F

2014. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok, de szeretek sz0pni és nyalni is, mert ezzel örömet okozok a másiknak és engem is még jobban felhúz. Szoktam volt mondani, hogy ha csak a luk érdekelne és a farok nem, akkor heteró lennék.
2014. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
és akkor neked mit jelent szeretni valakit? vagy neked nem számít, hogy a másiknak jó e? vagy egész életedben csak szexuálisan akarsz használni másokat?
2014. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Akkor van gáz, ha a partnered annyira uni hogy egyszerűen nem tudja elfogadni hogy ennyire aktív legyél. Fölösleges ezen bánkódnod. A Közelmúltban én is követtem el hibákat, erre van egy mondás: "Kinek a pap, kinek a papné."
2014. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!