Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/meleg téma! Minden biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg téma! Minden biszex srác ilyen jó?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten találkoztam egy sráccal, akit egy képzésen ismertem meg. Beszélgettünk és kiderült h biszex. Így beszéltünk a fiúkról is, mert érdekelt mit szeret benne. Azt mesélte, hogy jobban oráloznak. Nos szó szót követett és mondtam h kipróbálom egyszer, amire felajánlotta h ő szívesen... Hát kipróbáltuk. 3x csinálta nekem, meg volt egy masszázs is ami szintén rohadt jó volt. Soha nem tudtam még 3x elélvezni 4 óra alatt... Főleg nem ekkorát. Minden biszex srác ilyen? Csak mert sajna ez a gyerek Londonba megy a hétvégén melózni, de az élményt szívesen megismételném.

2014. jan. 30. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha Neked olyan jó volt,akkor Te is bi vagy!
2014. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Maradnék a kíváncsi heterónál...
2014. jan. 30. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi de attól hogy küldtél privit nem kértem meg igazán nem kellet volna :D És rosszul a felismerőd mert nem vagyok meleg :D
2014. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Ám, te is biszex vagy.. ha fúl heteroszexuális lennél undorodnál a szótól is...

20F

2014. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen priviről beszélsz! Főleg h ha vki megnézi is látja h az első hozzászóló nem te vagy. Tehát le lehet állni a sározással!
2014. jan. 30. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem. van olyan aki rosszabul szopik,és van aki jobban.

esetleg az lehet a magyarázat,hogy mi úgy csináljuk ahogy nekünk szeretjük.

2014. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha pasit szopatsz nem vagy hetero.
2014. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Akkor is nekem küldtél privátot attól hogy az első hozzászólásomat törölték. De nem firtatta senki te vagy rajta felháborodva miközben tudod hogy nekem van igazam. És nem is szándékoztalak sározni meg nem is foglak nem az én dolgom meg semmi közöm hozzá.
2014. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet:D nekem a barátom biszex, hallottam már sráctól hogy nagyon jó volt
2014. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem a bi srácok kicsit érzékibbek. Én is bi vagyok, kipróbáljuk ? Írj privátot ha van kedved !
2014. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!