Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok: Ez mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok: Ez mekkora jellegű probléma, hosszútávon lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Mind a ketten passzívok vagyunk, s attól félek ez hosszútávon nem lesz jó :S

2014. jan. 14. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyetek passzívak, mert nincs annál lehangolóbb mint egy fullaktív vagy egy fullpasszív pasi. Tessék uninak lenni.


Időnként tessék megdugni egymást.

2014. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
hát... szerintem lehet gond. ne mondd már, hogy nem tudnád a barátotad amúgy is kielégíteni. én aktív vagyok, de megengedem a páromnak, hogy ő is élvezze az aktív szexet, pedig ő inkább passzív, csak néha aktív.
2014. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Glam Maarco ***** válasza:
89%

Egy kapcsolatban fontos a szex, de nem az a minden. Ha csak a miatt vagytok együtt, akkor gondold újra a kapcsolatot.


Amúgy rengetek olyan mód van, amivel el tudtok játszani. Kézzel való kielégítés egymásnak, orális szex,... Szóval mindennek meg lehet találni a módját :)

2014. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát ezen segíthet egy harmadik fél bevonása is, de csak SZABÁLYOKKAL!

PL: Nincs csók!

2014. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik "fél" ( inkább harmad nem ? ) bevonása egy mostanában egyre népszerűbb gyakorlat, melyet nem ajánlok.


Vagy kitudjátok elégíteni igényeit és akkor minden rendben, vagy nem, és akkor talán más pár után kell néznetek.


Az egész nyílt kapcsolatosdi egy nevetséges játék, részvevői pedig mereven ragaszkodnak egy olyan emberhez aki nem illik hozzájuk.

2014. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

"Az egész nyílt kapcsolatosdi egy nevetséges játék, részvevői pedig mereven ragaszkodnak egy olyan emberhez aki nem illik hozzájuk."

Ezzel vitatkoznék, de azt hiszem, felesleges. Szerintem megfelelő érzelmi érettség esetén nincs gond a hármasozással.

De hogy a kérdezőnek is válaszoljak: akkor gond, ha makacsak vagytok, és képtelenek vagytok egymás igényeihez alkalmazkodni. Ha nem ragaszkodik valaki mereven ahhoz, hogy "én passzív vagyok, és nem dugok", akkor nem gond. Úgyhogy szerintem attól függ inkább, hogy mennyire szeretitek egymást...

2014. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

^


Ne haragudj de ha neked nem okoz gondot a hármasozás az nem az érzelmi érettséged miatt van (az érzelmileg érett emberek nagyrésze monogám kapcsolatban él és köszöni szépen jól van, illetve a féltékenység sem az érzelmi éretlenség jele, hanem egy valós veszélyérzet felismerése), hanem mert neked nem számít hogy kivel dugsz, illetve a szex fontosabb neked mint az érzelmi kötődés csak nem mered magad és/vagy társadnak beismerni (érzelmi érettség mi?)


Ne keverjük a kettőt.

2014. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyezzünk meg abban, hogy nem értünk egyet. Nem tudjuk egymást meggyőzni, nem is érdemes. :)
2014. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ftf1983 ***** válasza:
84%
Én azt tapasztaltam a környezetemben, hogy ha olyanok jöttek össze, akik azonos szerepben voltak a szexben, akkor vagy az egyikőjük átállt a másik oldalra vagy behoztak 3. felet. Mert a maszatolás, hogy csak kézzel és szájjal elégítették ki egymást csak egy ideig volt elég és előjött a dugás hiánya...
2014. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal több mint egy éve élünk szeretetben és boldogságban úgy, hogy a kapcsolat kezdetén mint aktívok kezdtünk neki a dolgoknak. Mára mindketten unik vagyunk; egymással megszerettük a pozíciócserét is. :)


24F m

2014. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!