Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék vagy ez csak képzelgés?

Figyelt kérdés

Az történik általában, hogy valaki észreveszi, hogy a saját neméhez is vonzódik, de nálam pont fordítva történt. Sokáig azt hittem meleg vagyok, aztán találkoztam egy lánnyal, aki iránt valószínűleg többet érzek, mint barátság.

De nem tudom, hogy most csak beképzelem, és azért van, mert nem akarok meleg lenni, vagy tényleg vonzódom hozzá

18F



2014. febr. 4. 01:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy ez csak ilyen próbálkozás, és félek, hogy ha nem jól sül el, akkor mi lesz... Nem próbálkozhatok csak úgy kedvem szerint valamelyik lánynál

Meg ha ki is derül, hogy tényleg meleg vagyok... Nem bírnám elfogadni soha, akkor pápá normális kapcsolat

2014. febr. 4. 21:11
 12/14 anonim válasza:
100%

Sok lánnyal nem feküdtem le mert féltem ne a félelmeid vezéreljenek amit meg kell tudni az az igazság ami lehet h nem lesz kellemes de megkönnyíti az életed

Mellesleg én fordítva vagyok a kételyel de közel sem annyira mint te néha eszembe jut milyen lehet leszopni egy srácot de nem tenném meg lehet h csak azért mert félek h kitudódna meg vonz ez az egész témakör a meleg ill a biszexualitás de heterónak tartom magam és eddig csak lánnyal voltam. volt egyszer egy csók de nem okozott semmit csak teljesen olyan volt mint egy lánnyal de nem izgatott fel egyáltalán.

2014. febr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkire nem áll csak úgy fel? Nem lehet, hogy pánszexuális vagy? Rövid lényege: önmagában a testre nem áll fel, de ha a személyiségéhez vonzódsz, akkor mind1 h pasi v csaj... izgat.
2014. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azt azért nem mondanám, hogy soha senkire, mert néha igen.

De amúgy... nem tudtam, hogy van ilyen, de most, hogy mondod, elképzelhető

2014. febr. 10. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!