Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez elítélendő, ha a nőket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő, ha a nőket is szeretem és a férfiakkal meg "nőként" szexelek?

Figyelt kérdés
Tehát a nőkkel hagyományos módon, a férfiakat meg főleg orálisan elégítem ki, de meg is dughatnak. Ezt főleg női ruciban teszem. De, semmiképp nem dugnék fiút, nem kívánom. Ez elítélendő? F vagyok.

2014. febr. 18. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Elítélendő: ki által? A melegek többsége nyilván nem ítél el, a katolikus egyház viszont nyilván nem tartaná túl szerencsésnek ezt a gyakorlatot. Pontosan kinek a véleménye érdekel, és miért?
2014. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
ha neked jó,engem nem zavar.
2014. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Amíg nem akarsz velem intim kapcsolatba kerülni, addig nem.
2014. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
hmm..
2014. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem elitélendő.Mindennek meg van a miértje .Aki elitéli és nem megérti,kevés iskolája van .Őt legalább ennyire lehet sajnálni .
2014. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Izgalmasan hangzik.f
2014. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
inkább furcsa szokás...csináltad is így már?:D
2014. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzátesze, hogy amikor férfiakkal vagyok nem mindegy, hogy a farok melyik végén vagyok!


Tehát csak szopok, dugatom magam. A férfi, mint férfi nem tetszik, elokádnám magam, ha csókolózni kellene vele meg hasonlók...

Csak, amikor beöltözök női ruciba, átszellemülök nővé és onnantól szeretem, ha keményen bánnak velem, erőszakosan...stb.

Más is van így ezzel vagy ez egyedi eset?

2014. febr. 18. 18:29
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
hány ilyen van... sajnálom a feleséged, a gyerekeid... gusztustalannak tartom az ilyent, ha valaki meleg, akkor csak férfiakkal kavarjon és kész, hazugság az egész életed...magadat és a családod is tönkreteszed és a melegek megítélést is rontod csak...
2014. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is pont így vagyok ezzel...dugni nőket bármikor tudunk, akár análisan is, miért akarnánk ugyanezt a férfiaktól? egy nő viszont sosem fog tudni megdugni, nyilvánvaló okokból :)
2014. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!