Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez elítélendő, ha a nőket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő, ha a nőket is szeretem és a férfiakkal meg "nőként" szexelek?

Figyelt kérdés
Tehát a nőkkel hagyományos módon, a férfiakat meg főleg orálisan elégítem ki, de meg is dughatnak. Ezt főleg női ruciban teszem. De, semmiképp nem dugnék fiút, nem kívánom. Ez elítélendő? F vagyok.

2014. febr. 18. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit fura. Szóval ilyenkor egy kicsit nőnek érzed magad? Eddig a szintig még nekem belefér a dolog, de azért már határeset. Mindenesetre ha neked jó így, és nem vagy frusztrált miatta, engem nem zavar. De ez már szerintem lehet valami probléma előszele is.
2014. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11. Hogy érted, hogy eddigi szintig neked is belefér a dolog? Te is szexelnél nőként, mint én vagy a férfit játszanád a másik oldalon hagyományosan?
2014. febr. 24. 00:51
 13/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem belefér a normális/nem gáz kategóriába. Mivel lány vagyok egyik sem. Elnézést, hogy félreérthető voltam.
2014. febr. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!