Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A pasim cuckold kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim cuckold kapcsolatot szeretne. Utánanéztem ennek és kissé összezavarodtam. Ők kevesebbnek érzik magukat a többi férfinél, biszexek, nem igénylik az aktust, tényleg kibírják hogy csalják őket, szolgalelkűek vagy titkolt melegek, működhet ez?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
hagyd el, mert ez több mint beteges
2014. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a pasid elméleteket gyárt, de aztán majd úgyis belerázódik a kapcsolatba és annyi, rájön, hogy nem kell kategorizálni semmit...

vannak önbizalom hiányos férfiak.. sőt, nagyon sokan vannak! de ha belepottyan egy normális kapcsolatba, akkor ha nem hülye, nem fogja tönkrevágni azzal, hogy kijelenti, hogy ő márpedig nem ér annyit, hogy megdughasson, úgyhogy hiába kívánjátok mindketten, akkor sem... marhaság, az ilyennek csak túl sok ideje és depreszziója van.. majd felébred:)

beszél a vakvilágba, értesd meg vele, hogy marhaságot mond

2014. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha szerinted ez nem normális, ne aggódj, nem vagy egyedül vele. Ha összejöttök, azért majd írj, és a szexet megbeszéljük!
2014. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Működhet bár erős kétségeim voltak mindig az ilyen jellegű kapcsolatokról.

Hiszen idővel miért akarna a nő amellett a férfi mellett maradni akit folyamatosan csal és megaláz. Ráadásul szerintem lelkiismeretes vagy erkölcsös nő nem megy bele ilyenbe.

De ahogy érzitek, beszéljétek meg és próbáljátok ki.

2014. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Valaki elmagyarázza mi az a cuckold kapcsolat?
2014. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát rengeteget olvastam erről,és a legtöbb fórumon azt írják,hogy a nő általában nem fűvel-fával hanem fix szeretőt tart a pasija mellett akit emberileg is kedvel de nem tartja alkalmasnak párkapcsolatra viszont a szexben igazi macsó.Tény hogy a pasim nem az a kimondott férfias alkat,csapott vállú,széles a csípője,inkább hízni tud de izmosodni nehezen és kicsit alacsony a libidója,de imádnivaló értelmes gondoskodó típus és a szex se annyira rossz vele,őszíntén 10 es skálán 6 os kb.Ok volt már pasim aki 10 es skálán 50 es volt az ágyban de fűvel fával megcsalt és egy tuskó volt.A mostani pasimat szeretem megbízok benne,és nem tudom hogyan kezeljem ezt a furcsaságát ,de ő könyörög hogy próbáljuk meg.Van olyan tapasztalat akinél ez működik ??
2014. febr. 23. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, emberfüggő, van akiknél működik másoknál nem.
2014. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Télakolj.
2014. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne, hogy mire jutottatok.
2014. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is.
2014. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!