Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és meleg fiúk! Csak szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és meleg fiúk! Csak szexre is van haverotok?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenki kapcsolatot keres, míg én pl alapvetően csak havert aki kielégítene rendszeresen.

2014. ápr. 13. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs de jó lenne egy, írj privit
2014. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Társat keres az elit meleg társaság (Y)

Az a jó egy társban, hogy ugyanúgy szexelhettek és sok egyéb közös programotok is lehet :3

2014. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Alapvetően én is szeretnék egy szexhavert. :) 24 éves BP-i srác vagyok... Írhattok nyugodtan. :)
2014. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

igen van sexhaverom.

de te egy qrvát keresel,nem sexhavert.

2014. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
most az sincs. Ez van.
2014. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
jó lenne
2014. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Én kapcsolatnak is örülnék, de akár egy havernak is akivel rendszeresen szexelnénk, lényeg, hogy mellettem ne d*gja végig az egész várost, mert nem akarok semmit elkapni, bármikor kanos egy kicsit is jöhet hozzám aztán max szájjal kielégítem bármikor(ha kell napi 6-szor), ha már a popsim nem bírná.

24/F passzív

2014. ápr. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csak arra van.
2014. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát én éppen azt vettem észre, hogy inkább csak alkalmit keresnek sokan. Én meg inkább komoly, tartós kapcsolatot és éppen ezért vagyok egyedül már hosszú ideje. Ha lenne egy olyan fiú, akivel egymásnak bejövünk és a szex is jó vele, akkor benne lennék egy haveri szexkapcsolatban is (érzelmek nélkül is), de akkor csak velem szexeljen, másokkal ne, s ne csak egy-két hétig, hanem hosszú távon. Idővel talán még komoly kapcsolat is lehetne, de ha nem, az sem baj.
2014. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem szexre lenne, de en komoly kapcsolatot keresek. Eddig csak azzal fekudtem le aki a parom volt, es csak akkor mikor a parom volt, szakitas utan nem.

24 F meleg

2014. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!