Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero srácok! Van meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok! Van meleg haverotok?

Figyelt kérdés

Van meleg haverotok? Esetleg meleg barátotok?

Van meleg osztálytársatok vagy munkatársatok? Tudjátok vagy csak sejtitek róla?

Ismertek olyan meleg srácot, akinek tetszetek? Esetleg aki szerelmes belétek?

Öltöztetek már öltözőben úgy, hogy volt ott meleg, akiről tudtad?


Ha igen: Milyen érzés? Hogy viszonyulsz ehhez?


2012. jan. 27. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
ha hozzámér megütöm :D
2012. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem van egy meleg barátom és ő fel is vállalja.

Nem ismerek olyan meleg srácot akinek tetszem, se aki szerelmes belém, még nem öltöztem meleg sráccal egy öltözőben.

2012. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a bátyám az.

Elmondta otthon a szüleinknek.

2012. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Vannak buzogány ismerőseim, de kb. leszarom, hogy azok. Tudom, hogy azok, ők is tudják, hogy tudom, de nem firtatjuk a témát. Engem ugye nem érdekelnek a részletek, szóval nem fogom megvitatni velük, hogy hányszor/hogyan, mint a hetero haverjaimmal a csajokat :D

Amúgy meg mindaddig kb. nem is érdekel, hogy valaki búza, amíg nem az én s*gglyukamra pályázik.

Szerencsére ilyen még nem is történt, de nem tudom, hogy reagálnék, valszeg megpróbálnék jólnevelt maradni, és normálisan lekoptatni.

2012. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Nincs és zavarna is.
2012. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nincs, legalábbis nem tudok róla:D
2012. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Van meleg haverom, leszbikus is van egyébként.

Nem para, normális a srác.

Olyat nem ismerek, aki szerelmes belém, szerencsére.

2012. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Régebben volt meleg haverom (külföldön van már) meg egy pár munkatársam, akiről tudtam, hogy meleg. Illetve mindenki tudta és ők sem tereltek. Nem volt semmi gondom velük, az egyikükről meg sem mondtam volna ha nem közli, a többiek azért elég levágósak voltak. Igazából teljesen hidegen hagy ez a téma, nem ez alapján ítélek meg valakit. Addig, amíg normálisan kezeli a dolgot, és nem az Andrássyn vonaglik és próbál kitűnni ezzel, bizonyítva, hogy ez nem normális, tehát miért is nézzem akkor normálisnak? Mindegy. Szerelmes tudtommal még nem volt belém srác, és arról sem tudok, hogy öltöztem volna együtt ilyennel. De ezt nehéz megmondani, az évek során a sulikban meg a különböző edzőtermekben lehetett homár öltözőtárs, aki csak egy kis zacsipacsira vágyott a zuhany alatt. Mindenesetre nem tűnt fel. Illetve egy hőmérő volt, de az még általános iskolában, okleveles homokvár csak később lett.
2012. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Nincs, de tesóm egyik haverja b*zi:)

Ő nyíltan felvállalja.

2012. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Több meleg ismerősöm van, csak éppen nem érdekel, hogy az...


Amíg nem engem kerget addig nem izgat. Az ő dolga, hogy milyen lyukba rakja, nem?


Igen, voltam már meleggel egy öltözőben. És? Ő is ember. Nem ő vele voltam elfoglalva, hanem azzal, hogy melyik zsebemben van a kulcsom.



Olyan, hogy szerelmes legyen belém hál'stennek még nem.

2012. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!