Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, Nők! Összejönnél-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Összejönnél-e olyan fiúval/zavarna-e ha a fiútok szeretne női ruhában lenni néha? Esetleg biszex lányok toleránsabbak ilyen szempontból? 24/F

Figyelt kérdés

Van rendszeresség a dologban, de nem csak és kizárólag arra izgul.

Beszólogató, személyeskedő bunkókra nem vagyok kíváncsi. Lehet jobb lenne ha nem lennének ilyen vágyaim, de vannak. Pont. Ez egyszer vagy elmúlik vagy nem, viszont elfojtani nem fogom, inkább elfogadom magam.

Kérlek, kort, nemet, szexuális beállítottságot írd oda a válaszod végére.



2014. máj. 17. 15:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Androgün? Mert akkor ezer örömmel.


Kor, nem, szexuális beállítottság

2014. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Engem egyáltalán nem zavarna, sőt, még tetszene is. :) Hogy összejönnék-e vele az meg személyiség függő. Ha úgy összességében bejön a srác, akkor igen. :)

Semmi baj azzal, hogy ilyen vágyaid vannak, és nem is kell tőlük megválni. Felfoghatná végre a többi ember is, hogy nem minden fekete-fehér: a férfiak ugyanúgy bújhatnak női ruhába, ahogy a nők férfiba. Persze ez is csak egy vélemény. :)

17/L/Bi

2014. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

engem zavarna annyira, hogy nem jönnék össze vele

ha csak barát, akkor lehet nem zavarna

2014. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, várok még! :)


Első, Te pontosan mit értesz androgün alatt, jelen esetben?

2014. máj. 17. 16:29
 5/31 anonim ***** válasza:
23%
Annyi normális pasi van, nem hiányzik hogy defektessel járjak.
2014. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit mit értek? Ha tudod az androgün fogalmát, felfogtad, mit értek alatta.
2014. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem jönnék össze egy pasival ha tudnám, hogy ilyen vágyai vannak, elég kiábrándító lenne.


19/L

hetero

2014. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Most bővebben utánaolvastam, mert egy két soros definíciókból nem jön le minden. Igen testileg és személyiségileg is uniszex tudok lenni.
2014. máj. 17. 17:05
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Keress rá Andrej Pejic-re, és szerintem rá fogsz jönni, mit értett az 1. válaszoló androgün alatt. :)
2014. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Semmi gondom vele, ha valakinek ez bejön, de nekem fontos, hogy FÉRFI legyen mellettem,és férfiként tudjak ránézni és felnézni rá, tehát a válaszom nem!


28/N/hetero

2014. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!