Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, Nők! Összejönnél-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Összejönnél-e olyan fiúval/zavarna-e ha a fiútok szeretne női ruhában lenni néha? Esetleg biszex lányok toleránsabbak ilyen szempontból? 24/F

Figyelt kérdés

Van rendszeresség a dologban, de nem csak és kizárólag arra izgul.

Beszólogató, személyeskedő bunkókra nem vagyok kíváncsi. Lehet jobb lenne ha nem lennének ilyen vágyaim, de vannak. Pont. Ez egyszer vagy elmúlik vagy nem, viszont elfojtani nem fogom, inkább elfogadom magam.

Kérlek, kort, nemet, szexuális beállítottságot írd oda a válaszod végére.



2014. máj. 17. 15:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%

Én egy hetero lány vagyok és egyáltalán nem ítéllek el emiatt, sőt, azt külön tisztelem benned, hogy fel mered mindezt vállalni! Tényleg tiszteletreméltó!

Azt viszont - hogy őszinte legyek - nem tudnám elképzelni, hogy az én párom is női ruhákba bújjon.

2014. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
2%
Mitől tiszteletreméltóbb, mint egy szaros gatya, amit bátran felvesz valaki?
2014. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"egy sz*ros gatya, amit bátran felvesz valaki" ? Szerintem ez nagyon nem ide passzoló példa.

Én azért írtam, hogy SZERINTEM tiszteletreméltó, mert én mindig nagyra értékelem az olyan embereket, akik felvállalják magukat. Őszinteségre és nagy bátorságra is vall, főleg, ha egyébként egy nem túl elfogadott dologról van szó. Legalábbis nekem ez a véleményem.

2014. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlót tudok írni, mint az első. Tetszenek az androgünök, valahogy abszolút látom bennük a férfit a lányos megjelenés mellet. De az pl. már nem jön be, ha férfi úgy crossdresser, hogy melltartót is felvesz (persze ettől még barátnak, havernak, mint ember abszolút elfogadnám).


30/N/H

2014. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
Én is szeretek női ruhákban járni, izgató fehérnemüket húzni, és szerintem az ilyen férfi jóban is tud szeretni. Nagyon tudnám szeretni azt a nőt aki elfogadna ilyennek, sőt még hozna is nekem is nöi ruhákat.
2015. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%

Simán. Úgy értem, az h összejönnék-e személyiségfüggő, de az legkevésbé sem zavarna ha női ruhában lenne. De ha felvenné a ruháimat, azt finoman fogalmazva sem csípném, mint ahogy azt sem szeretem ha anyám felveszi a ruháimat. Ezt nem tudom megindokolni, csak simán zavar:)

19/l/bi

2015. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Utolsó!


Te milyen női ruhákat tudnál elképzelni a pasidon? És ezeket csak otthon, vagy utcán is? :)

2015. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl. miniszoknyát meg ilyeneket, ami túl sokat mutat nem, mert egy az h az már ízléstelen, meg tartanék tőle h zaklatnák (akár szexuálisan is). Sajnos ilyen társadalomban élünk :/
2015. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Én a 4 fal közöttre gondoltam. Érdekes, ezek szerint az sem zavarna ha utcára is menne benne? És mi számít ízléstelennek? Cicanadrág? Rózsaszín? Mik azok az "ilyenek"?

És ha éppen ezekben érzi jól magát valaki? Pl én :D

Tele van még korlátokkal az emberiség, amit saját maga teremtett.

Egyébként azóta van egy csodálatos hetero barátnőm aki elfogadja ezt és támogat benne, tehát hajrá "sorstársaim" vannak lányok akiknek ez bejön, csak még nem tudnak róla. Nem ezzel kell indítani, de viszonylag az elején közölni kell, hogy ne hitegesd a másikat. És vagy bejön, vagy nem.

2015. aug. 12. 23:38
 20/31 anonim ***** válasza:
67%

Akkor jól értem, hogy utcán is simán viselhet szolidabb női cuccokat?


Ezek közül neked a pasin mi férne bele utcán?

1 Super-skinny bokánál is feszülős női csőfarmer

2 Farmerhatású jeggings

3 Leggings (pl: fekete)

4 Nejlonharisnya (ebből milyen tetszene?) (Természetesen szőrtelenített lábra :)

5 Feszülős mini farmersort ami takarja a feneket

6 Női tanga (Itt szándékosan nem férfi tangát írtam, mert az nem nőies. :)

7 Női franciabugyi

8 Feszülős női felső

9 Feszülős női trikó

10 Feszülős top


És otthon kettesben milyen női cuccokat vehet fel? Gondolom otthon nem gond egy csajosabb, vagy egy full csajos szerkó sem. :)

2015. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!