Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék? Ma strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Ma strandon voltunk és egy csomó srácot megnéztem.

Figyelt kérdés
Sőt volt akit elképzeltem milyen lehet a farka. ÁÁÁ! Mit tehetnék ellene? Vagy jobb kiélni? Ha igen kivel? Olyan fura ez így.

2014. jún. 8. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
B uzi vagy, nem biszex.
2014. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha már a férfiak tetszenek, nem tudsz vele mit tenni. Próbáld ki férfival, aztán ha nem tetszik, vagy nem tetszenek már a srácok, maradj a csajoknál :)
2014. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PsyhoBlood válasza:
79%
Attól függ hány éves vagy, ha 15-18 akkor sok fiúnál előszoktak jönni ilyen "gondolatok" de ezek egy idő után eltűnnek nyugi... Persze van akinek nem, abból tudjuk mi lesz :/
2014. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak a fiukat akkor b"zika vagy .
2014. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy nézted meg? csak olyan összehasonlítás szinten? mert ha igen, akkor nem vagy biszex
2014. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a képlet:


Hogyha a csajokra izgulsz fel kizárólag akkor hetero

Hogyha mindkettőre akkor biszex

Hogyha pedig a saját nemedhez vonzódsz kizárólag akkor meleg vagy


Mit kell ezen túl drámázni? :D Nem kell beszarni attól, hogy milyen a nemi identitásod, ma már minden elfogadott.

2014. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire túl dramatizálni, az vagy ami vagy és örülni kell. Ne érdekeljen más mit akar úgy csináld ahogy akarod. Amikor nálam ez kezdődőt kb 10 éves volt a szó jelentése nekem lila köd volt. Ma már 14 és fél évesen páran tudják rólam hogy meleg vagyok és nem próbál meg senki "átformálni". Annyi a lényeg, hogy azt és úgy csináld ahogy akarod, mások vélemény szara se jó mert ők nem te vagy. Itt leginkább egy nem hetero véleménye lenne figyelembe vehető mert aki nem hetero (vagyis bi-, a-, homo-, stb.) az már átélte ezt életében. Kérdés: Eltudod magad fogadni ha a fiúkhoz is vonzod illetve csak hozzájuk vagy nem t'od elfogadni?
2014. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom. Vesszen meg aki a mai világban mások szexuális beállítottságát kritizálja. A mai világban ez már elfogadott. Attól még, hogy valaki a saját neméhez vonzódik ugyan olyan normális ember mint az átlag. Nem értem ezt a nagy utálkozást...
2014. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!