Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma 11körül azt vettem észre,...

Ma 11körül azt vettem észre, hogy fáj a bal hónaljam. Hazaértem, és megnéztem 3piros csomó vagy mi van rajta és érzékenyek is. Elég ha holnap megyek csak orvoshoz? /Lent/ 19/F

Figyelt kérdés
Ma kezdtem egy teljesen úgy sprayt lehet allergiás reakció is? Ittam kálciumot azóta talán jobb. Nagyon meg vagyok ijedve
2013. okt. 31. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges vele orvoshoz menned. Az ok egyszerű. Az izzadásgátló szerek eltömítik az izzadságmirigyet és azok gyulladnak be. A kalcium jó, és hanyagold az izzadásgátló szereket.
2013. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet allergiás reakció. Ha pedig ittál kalciumot és jobb lett akkor ráér holnap orvoshoz menni (de az is lehet, hogy elmúlik és nem kell elmenned). De ha nem lett jobb akkor azonnal cselekedj!
2013. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!