Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Működhet e homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet e homoszexuális kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
a lényeg a lényeg... én egy meleg 16os srác vagyok, és rátaláltam a szerelemre, aminek nagyon örülök, viszont a barátom biszexuális. pesten lakik, és jól néz ki. rengeteg lány "barátja" van, mondjuk én ebbe nem hiszek, hogy mind csak "barát"! eléggé szeret, viszont félek attól, hogy ott fog hagyni egy csinos lányért aki szexuálisan (érzelmileg tuti hogy nem) többet tud nyujtani mint én. egy lánnyal könnyebb lenne az élete, nincs titkolózás, felvághat vele stb.. viszont ezt nem tudja megtenni velem. sokat jár az éjszakába, és szerintem nem csak malmozik más lányokkal.. Félek, hogy elhagy, és nem fog vele működni. :/ Félek, hogy kidob és mást fog szeretni. sőt attól is, hogy így is megcsal. elég nagy gond, hogy elválaszt minket párszáz kilométer, szóval ritkán találkozunk. még nem voltam vele az ágyban együtt ezt még hozzáteszem. Ti mit gondoltok?

2014. aug. 11. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
nem fog menni sajnálom
2014. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátod? Idősebb nálad?
2014. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
meg kell próbálni, a sunyiság úgyis kiderül előbb-utóbb, addig meg ne kínozd magad
2014. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire negativan alsz hozama dologhoz akkor nem fog mikodni
2014. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
.... *hozza a ....
2014. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni, de ne az legyen folyton a gondolataidban, hogy lehet hogy elhagy, lehet, hogy csal, mert akkor minden szavát úgy fogod félreértelmezni, hogy most elhagy és akkor összefogtok veszni. Állj hozzá pozitívan és bizakodóan. ;)
2014. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

- első komoly kapcsolat

- távkapcsolat

- már most nem bízol benne

összesítve:

Nem tudunk sokat a barátodról, és arról, hogy ő mit gondol, de eléggé "függő" kapcsolatnak tűnik a dolog (mármint, hogy te függsz tőle, és nem két egyenrangú fél kapcsolatáról beszélünk)...nem tűnik nyerőnek a helyzet ezek alapján, de TE sokat tudsz tenni azért, hogy legalább részedről OK legyen a dolog, és ez kihat az egész kapcsolatra.

2014. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
igen.. teljesen más világ vagyunk, de nem feltétlenül ez a baj, sőt a távolság sem. neki és nekem is más baráti társaságom van nyilván én elmegyek az enyémmel ő elmegy az övével, én tudom magamrol, hogy nem lépek félre, de nem vagyok benne biztos, hogy ő sem. és szar maga a tudat, hogy őt érdeklik a lányok is. Az lenne a további kérdésem, hogy hogyan lehet boldog egy biszexuális? ugye ők nem úgy működnek mint a heterok és a melgek, hogy csak az egyik nem kizárólag, hanem nekik mindenkettőre szüksége van. Szóval ha felesége lesz, akkor nem fogja bírni csak a puncival, kell neki férfi, és vele fogja csalni a feleségét. Ha férfival lesz együtt és netán jól működik, akkor sem fogja bírni egy vonzó nő megkúrása nélkül. ez tényleg így van, vagy csak én gondolom így?
2014. aug. 11. 16:53
 9/22 kovpet ***** válasza:
100%
Ha megcsalna lánnyal, azzal az erővel megcsalhatna sráccal is, nem? De. Akkor? :) Majd akkor agyalj ezen, ha megtörtént.
2014. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
még jöhetne pár válasz!
2014. aug. 11. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!