Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Működhet e homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet e homoszexuális kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
a lényeg a lényeg... én egy meleg 16os srác vagyok, és rátaláltam a szerelemre, aminek nagyon örülök, viszont a barátom biszexuális. pesten lakik, és jól néz ki. rengeteg lány "barátja" van, mondjuk én ebbe nem hiszek, hogy mind csak "barát"! eléggé szeret, viszont félek attól, hogy ott fog hagyni egy csinos lányért aki szexuálisan (érzelmileg tuti hogy nem) többet tud nyujtani mint én. egy lánnyal könnyebb lenne az élete, nincs titkolózás, felvághat vele stb.. viszont ezt nem tudja megtenni velem. sokat jár az éjszakába, és szerintem nem csak malmozik más lányokkal.. Félek, hogy elhagy, és nem fog vele működni. :/ Félek, hogy kidob és mást fog szeretni. sőt attól is, hogy így is megcsal. elég nagy gond, hogy elválaszt minket párszáz kilométer, szóval ritkán találkozunk. még nem voltam vele az ágyban együtt ezt még hozzáteszem. Ti mit gondoltok?

2014. aug. 11. 14:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt 7-es, kovpetnek igaza van, szokás szerint. Attól, hogy valaki bi, nem "működik" máshogy, a hűség nem ettől függ.
2014. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hát igen, a távkapcsolat nagyon ritkán működik, bár nem kizárt. De ha nélküled sokat jár el bulizni megeshet, még akaratán kívül is hogy kicsit berúg és megcsal, akár fiúval, akár lánnyal. Ugyan akkor elöbb vagy utóbb ki fog derülni ez. Vagy ő mondja el, vagy te jössz rá, hogy kicsit másképp viselkedik.

20/F

2014. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 kovpet ***** válasza:
100%

"még akaratán kívül is hogy kicsit berúg és megcsal"


Akaratán kívül? Az UFÓ-k kényszerítik erre?

Vagy beginázza egy bombanő és megerőszakolja?

Na ne már, ez egy olcsó kifogás részeg ribiktől, hogy nem akarta, csak hát leitatták...

2014. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ideiglenesen nem is fogtok találkozni, egy idő elteltével biztosan valamiképpen majd felkereshet és elrendezhetitek közös dolgaitokat.

Egyébként az egészből még mostanáig sem derült ki, hogy volt-e egyáltalán valami köztetetek a Te plátói elképzeléseiden kívül...

2014. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
nem is a távkapcsolat a legnagyobb baj -én is abban éltem egy ideig, szerintem menj vele azokba a bulikba amikbe ő jár , kapcsolódj be a baráti társaságába is ha van rá lehetőséged, de amúgy szerintem a jövőben ne kezdj bi pasikkal ... aki mind2 nemhez húz azzal aligha működhet ...amúgy meg kérdezz rá , bezséljetek róla hogy mi a helyzet , ne álltasson ha más lukra is jár, mondja meg oszt csá
2014. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát annak ellenére, hogy minden adott, hogy megcsaljon és otthagyjon, de nem teszi, az csak azt jelenti, hogy szeret és nem kell ilyen miatt aggódnod. De azt, hogy te mennyire ismered csak te tudhatod.
2014. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem használ a kapocsolatnak se a távolság, se a féltékenység, se a te bifób hozzáállásod.


Ami itt mindenképp kellene, hogy legyen közösen töltött időtök, ismerjétek egymást, kialakuljon a bizalom.

Figyelj rá, hogy ő mit kommunikál feléd. Látod-e rajta hogy szeret? Hogyan képzelitek el a kapcsolat jövőjét?

2014. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"hogy hogyan lehet boldog egy biszexuális? ugye ők nem úgy működnek mint a heterok és a melgek, hogy csak az egyik nem kizárólag, hanem nekik mindenkettőre szüksége van. Szóval ha felesége lesz, akkor nem fogja bírni csak a puncival, kell neki férfi, és vele fogja csalni a feleségét. Ha férfival lesz együtt és netán jól működik, akkor sem fogja bírni egy vonzó nő megkúrása nélkül. ez tényleg így van, vagy csak én gondolom így?"


Ha lene párom nem csalnám meg.

Mi az hogy "szüksége van rá" WTF te hülye vagy.

Felizgat, és nem minden áron küzdök egy punc*ért vagy egy kukiért.

Akinek ha van párja és megcsalja, majd azt is és azt is stb.. az már szexfüggő.

És ja, csak te gondolod így


- egy biszex fiú -

2014. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát megosztott véleményeket olvashatunk.


Tisztelt előttem felszólaló!! A válaszoddal 1000000%-ban egyetértek. :)


Na most a kérdezőhöz adom a nyilatkozatom. A te kis plátói érlemvilágodat olvasva...hát...nem mondom h oké a dolog. Mert ahogy írták is, te függöl tőlle. Sajnos ezt ő érezni fogja, és szabadulni akar. Ergo elhagy. Ezt hogy akadályozd meg?? Könnyen :) Előszöris lássa rajtad, hoy magabiztos vagy, a kapcsolatotokban is és a tőlle független életedben is. Mert az emberek szeretik az ömbizalmat és magabiztosságot, céltudatosságot sugárzó emberek társaságát. Ha azt áraztod, hogy "megcsalt-e vajon, szeret-e, stb." érzi majd, hogy nem vagy okés, és ez neki kellemetlen. Ha pozitiv vagy és boldog, akkor akar veled lenni. Amugy ha sürübben taliznátok is segítene. Amugy nem tok sokat, de talán kicsit intimebb kapcsolatba is kéne kerülnötök ezeken kívül, mert az is erősíti az összetartozást.

Ha gondolod nyugottan írj privibe, mert itt nem írok esszét :D De szivesen beszélek ha gondolod. :) Csak írj.

2014. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.. magabiztos vagyok, sőt ha belül nem is, akkor is annak mutatom magam. erős személyiség vagyok, és ezt ő is tudja! aztmondta várjunk még az anállal, és én belegyeztem.. 1 hét múlva találkozunk, de még nem akarja most sem. viszont az análon kívül van még más is ;)
2014. aug. 15. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!