Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg és biszex fiúk, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex fiúk, ti szeretitek az anált?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen gyakran, illetve aktív vagy passzív szerepben?

2014. okt. 28. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
szeretem, mindkét szerepben, de nem túl gyakran. :)
2014. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
A barátomat szeretem, és ő aktív, ezért én passzív vagyok. Hetente 2-3 szor dug fenékbe, és majd minden nap cumiztat.
2014. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen szeretem ,de nem lételemem.

Furcsa mert totálisan fiús ,feminin dolgoktól mentes srác vagyok.Soha senki nem látja rajtam a másságomat és titkolom is.

De hiába vagyok a külső világ számára férfias férfi meg úgy általában.A valóság az ,h 4 fal között isszonytosan vonz ha egy nálam nagyobb darab szőrős férfi szépen,dominánsan leteper maga alágyűr és éppen jól meg dug :):)Többnyire ez vonz ,de sokszor kibékülök az orális dolgokkal is mert van amikor nincs túl sok kedvem az anál-hoz mert azért macerás dolog is tény.

Csak passzív vagyok ha dugásról van szó.

kicsit helytelen a kérdésed egy aktív nem igazán kerül passzív szerepbe azaz nem szereti ha berakják neki.Engem semmilyen szinten sem vonz ,h berakjam bárkinek is csak arra izgulok ,ha én vagyok az alárendelt szerepben és jól meg kúrnak persze néha jó a gyengéd szeretkezés is.Sok minden múlik a partneren az előjátékon a megfelelő tágításon stb nem ajánlatos elsietni az egészet mert tud nagyon kellemetlen is lenni .

2014. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ser nem vagyok se nem bi de a popsiszexet szeretem.
2014. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Engem abszolút nem vonz, aktív vagyok, de a dugás nem mozgat... Bár volt már olyan srác, aki annyira fel tudott izgatni, hogy megdugtam volna, de ő nem akarta. :D

25F BP

2014. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát én imádom :D a barátommal szinte mindennap vagyunk eggyütt, eddig sose fájt, és nem tapasztaltam az èlvezeten kívül mást. Szóval, nekem nagyon bejön. Passziv vagyok.
2014. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
imádom:D hetente legalább 5-6szor, amikor tudunk találkozni, valamelyikünknél együtt lenni. passzív vagyok, 24
2014. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

A kettes biztos az én barátom :DD

Aktív vagyok, ezért a barátom passzív, és mivel engem szeret, így azt is szereti, ha benne vagyok, hetente 2-3x vagyunk együtt, ez mondjuk attól is függ, hogy mikor mennyi szabadidőnk van, de ha van egy szabad 5percünk, mindig lesz*p :D

2014. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!