Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ti is élvezitek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is élvezitek amikor a szátokba spriccol a meleg nyálkás ondó?

Figyelt kérdés
Engem nagyon felizgat imádom érezni amikor jön kifelé, és jó erősen szívom, hogy minél több kijöjjön, már a tudat is felizgat, hogy majd az lesz a vége, hogy megkapom, de ahhoz meg kell dolgozni, és minél ügyesebb vagy annál többet kapsz. Életemből leéltem 22évet, és csak most éreztem elsőnek ilyet nem is tudom, hogy bírtam ki 22éves koromig, eddig csak csajokkal voltam, mostmár hivatalosan is biii lettem, tegnaptól. F/22

2014. nov. 28. 12:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%
Jézusooooooooom. Bocs, a 22/F lesokkolt.
2014. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Köszönjük bejelentésed. Az oldal felhasználó amint tudják, ellenőrzik a nemi hovatartozásod.
2014. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Köszönjük bejelentésed. Az oldal felhasználói* amint tudják, ellenőrzik a nemi hovatartozásod és szexuális orientációd.*


Jaj, ez a fránya elírás...

2014. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem senki nem élvezi a g**i undorító, sajnos már volt "szerencsém" képen lőni magam vele (nagyon messzire elszáll olykor) és undorító volt.
2014. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokkal több információ volt mit amire szükségem volt mára... Asszem rágyújtok az lesz a legjobb, és megkérdezem van e valakinél egy memória törlő mint a MIB ügynököknek...

:D

2014. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne cigizz Dowd, kell még neked az a tüdő! Jó tüdővel nem csak fújni lehet! :D
2014. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
23%
baxus majdnem kijött az ebéd meg az a pár kocka csoki amit ettem...
2014. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

#6


jogos, szívtam vele eleget. (már műtötték is egyszer :/ )

Igazából tilos lenne.

2014. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Most már biztosan tudom, hogy nincsenek bi hajlamaim.
2014. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

#8


És ilyenkor gondolom azt, hogy te vagy a nagybátyám, de akkor felmerül a kérdés hogy mit keresel itt 52 évesen? (A cigis dolog is megegyezik)

2014. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!