Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok és meleg srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és meleg srácok! Anális szex után a belétek került "anyagot" rögtön kinyomjátok a WC-n?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen vagyunk együtt óvszer nélkül a barátommal és még ebben az egymásba élvezéses dologban nem vagyok annyira gyakorlott.


27/F



2014. júl. 29. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég veszélyes is, így lehet elkapni az összes nemi betegséget (a kankótól a hív vírus-ig). De ha alaposan megfontoltátok és mondjuk még vizsgálatokat is végeztetettek, akkor rendben van.


Én nemigen tudom soha rögtön kinyomni, mivel az én partnerem még szeret utána egy kicsit ölelgetni, de ha tehetném talán rögtön csinálnám.

2014. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk komplex HIV- és Hepatitis-teszten és megbízunk egymásban, ezért vállaljuk be ezt is!
2014. júl. 30. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha este/éjjel szexelünk, akkor reggelig általában a páromban marad az "anyag" reggelig. Mi már 6 éve vagyunk együtt.


F, 28

2014. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!