Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges "fokozat" a biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges "fokozat" a biszexualitásban?

Figyelt kérdés
Tehát h csak kicsit vok az? Mert engem izgatna pl egymásét verni vagy ha engem kielégítenek, de kizártnak tartom, hogy megdugjanak vagy orálozzak. F 24

2014. dec. 7. 11:27
 1/10 A kérdező kommentje:
És persze emiatt kizártnak tartom azt is h találok erre kapható fiút, hiszen félek ez "kevés" másnak. Kifejezetten bi vagy meleg fiúk válaszára számítok. Köszönöm!
2014. dec. 7. 11:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2014. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg a szexuális orientációnak fokozatai vannak és kevesen képviselik csak az egyik vagy csak a másik végletet. Viszont az ne vigasztaljon, hogy csak "kicsit" vagy bu_zi! :D
2014. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19/F, heteró (ez lemaradt az előbb)
2014. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már vertem haverommal, egymásét is. Nem volt belőle gond, kipróbáltuk ennyi.

21/f

2014. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak ilyen fokozatok, ahogy arra Kinsey kutatása is rámutatott.

Mi például amikor edzés után zuhanyzunk, azért általában kiverjük egymásnak, de ettől még nem leszünk melegek, mivel nem orálozunk vagy análozunk. Szerintem a haverságba ennyi bőven belefér.

2014. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincsnnek fokozatok, bisex vagy és kész. Ne vergődj miatta.



Anal ~ CommandeR () Jó vicc, láttam már "én hetero vagyok" srácot, b--zi társkeresőn,szal ne oszd az eszed b--zikám :DDDD

2014. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindegy, hogy kivered a másiknak vagy a szádba is veszed. Ha kivered az olyan, mintha magadnak csinálnád csak éppen nincs vele meló. Ha már van orál, akkor akármelyik végén is vagy az ügynek, na az igazi meleg helyzet. Úgyhogy az egymásnak kiverés még olyan heterós. Ha már orál van biszex, de ha már megdug valaki, akkor az már kemény homo.
2014. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

-"Mi például amikor edzés után zuhanyzunk, azért általában kiverjük egymásnak,.."-


Na, ezen jót röhögtem:)

2014. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen benne lennék, kipróbálnám milyen leszopni valakit.

25/f

2014. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!