Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Titeket izgat az ilyesmi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgat az ilyesmi? Csináltátok másik bi srácnak?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót ami izgatja a fantáziám. Egy srác meg van kötve és verik a farkát, de néha megállnak mielőtt elmenne. Közben simogatják, izgatják. Persze ezt egy fiatal sráccal egy másik fiatal srác teszi. Nem mondanám, hogy vonzanak a fiúk, de vhogy ezt a helyzetet kipróbálnám.

Ez biszexualitás? Más bi srácokat is vonz ez?



2014. dec. 30. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok bi de egyszer kiprobalnam...
2014. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dobj privit! Egymásnak segíthetünk. Pesti vok
2014. dec. 30. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
én kipróbálnám csak lány legyen az aki ezt teszi velem. nem vonz semmilyen formában a férfi nem
2014. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én olyasmire gondoltam már, hogy van egy nő, aki állva ki van kötve egy a plafonon levő csőhöz, kezekkel felfelé, mint sok amerikai filmben is a főszereplő.

A lábai "csak" lebilincselve, és egy másik szerkezethez van rakva, ami annyi, hogy egy kötél az mindegy hogy acél vagy sima kötél, és két bőr lábszíj.

Amikor ott áll, izgatom több módon, amit nem írok le részletesen itt, az már szerintem maradjon titok, és ha úgy áll a helyzet, a lábait is egy a plafonon levő csőhöz kötöm fel, így lógva dugom meg elsőnek, aztán hasonló finomságok.

De ez elég perverz és biztos nem találnék rá jelentkezőt.

Így nálad, homo irányban lehet van, sőt biztos.

2014. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csaj már sokszor verte a farkam. Sose tudta jól. Nem érzik. Hiába tanítod. Ezért gondoltam pasira. Nem azért mert izgat...
2014. dec. 30. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én szivesen kiverném neked
2014. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megtudod adni a vidi linkjét?
2015. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!