Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy anyukáról...

Az normális, ha egy anyukáról szoptatós képet csinál valamelyik családtagja, és ezt mutogatja a mostani fiának, és csak a fiával van ilyen képe mert ő a kedvence, a másik gyerekével nincs. Ti csináltatok ilyen képet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Normális. Néha egy fénykép meglétéből nem normális következtetéseket vonnak le emberek.
2014. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatja a fiát, azt valaki lefényképezi, és azt mutatja meg a csecsemőnek, akit szoptat? Esküszöm nem értem. Milyen mostani fiának?
2014. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, mostmár 20 éves a fia. Igazad van rosszul fogalmaztam! Bocsánat
2014. nov. 15. 22:55
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális. A szoptatás intim dolog, nem fényképezni való, és nem is mutogatni.
2014. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs ebben semmi. Nem ország világnak mutogatja, csak a fiának (akivel a kép készült).
2014. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Lefenykepezni oke. Magatoknak a hazastarsatokkal. Mutogatni nem oke. :S
2014. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból rühellem a szoptatós fényképeket, de ebben nagyon eltérőek az ízlések.
2014. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a másik gyerekével nincs ilyen kép?

Lehet, az elsőnél rájött, mégsem akar több ilyen képet.

2014. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem az a gond! Ezt a képet akarta.

Csak én furcsálom azt, hogy ilyen képeket miért kell mutogatni.. Nem tudom miért, nekem nem tetszenek a szoptatós képek, és az érdekelt, másoknak van-e ilyen képük.

2014. nov. 15. 23:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy a másik gyerekével nincs ilyen fényképe, még nem jelenti azt, hogy őt nem szereti annyira. Lehet, hogy volt, csak elveszett a kép. Lehet, hogy vele nem jutott eszébe ilyen képet csinálni. Ilyen apróságokon nem kéne féltékenykedni. Az egyik gyerekkel van szoptatós kép, a másikkal meg olyan, hogy anyuka öszzebújva alszik vele. Na és akkor mi van. 1-1, vagy mi? Nem lehet minden szituációt minden gyerekkel lefényképezni, ez képtelenség. Vannak pillanatok, amiket megörökít az ember, mert lehet, hogy abban a pillanatban épp a kezében volt a fotógép, vagy mert valami speckó pillanat volt-még ha már ma nem is tudja, hogy mi volt-az is lehet, hogy az az első szülöttje és az első szülöttel minden új és mindent lefotóz az ember. Először szopik, először iszik pohárból, először eszik kekszet...stb... és lehet, ezek már nem annyira speckó pillanatok a másodikkal.

Én nem sokára szülöm a második babámat. Próbálok majd odafigyelni, hogy vele is legyenek meg kábé ugyanazok a fotók, de nem biztos, hogy sikerül, mert lehet nem lesz épp feltöltve a fényképező, vagy nem otthon leszünk, mikor megtörténik.

Egyébként a szoptatós képet szerintem egy 20 éves fiút nem igazán érdekel, inkább csak zavarba hoz, még egy lányt is, nemhogy egy fiút. De másnak semmiképpen ne mutogassa. Én úgy készítettem egy ilyen szoptatós fotót, amit senkinek nem mutatok meg, csak én és a férjem láttuk, hogy csak a baba feje van benne, meg látszik, hogy ciciből szopik, de épphogy csak látszik valami a mellemből, és semmi más nincs a fotón, tehát jóformán csak a baba feje van benne. És azért fényképezte a párom, mert születés után volt és az volt a legeslegelső szopi, rögtön születés után.

2014. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!