Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csinaljak egy ovszerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak egy ovszerem van! (Tobbi lent / bi es kicsit meleg beuteses de lanyok is irhatnak! )?!

Figyelt kérdés

Valaszba csak 1 vagy 2 max ha van meg normalis otleted! { Akit nem erdekel a tema vagy fujjong tole ne irjon mert ugy se erdekel es szanalmas! :) }


1. Huzzam fel a farkamra es elvezzek bele majd csepegtessem a szamba a benne levo ondom!

2. Kennyem be sikositoval a lyukam, huzzam fel az ovszert arra az eszkozre amit hasznalok es adjak magamnak prosztata masszazst ?



2015. jan. 1. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
a 3 jobban tetszik
2015. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2.
2015. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

a 2

és közben szo.p.d le magad!

2015. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Három!

Ülj a kádban keresztbe, spriccelj a szádba, és közbe a popsi lyukadat is izgasd! 100% élvezet! :)

2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Gondolom téged is vonzz a téma ha ide sodrodtál! Ha van egy jobb és bevállt módszered akkor ìrd is le :)!
2015. jan. 1. 20:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik válaszoló! Köszönöm hogy adtál meg egy remek otletet! Meg ma ki is próbálom :)!
2015. jan. 1. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Én leírtam. :D

#4-es voltam!

2015. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, viszont vigyázz, azért annyira sok vizet nem kell ereszteni a kádba, mert akkor nem tudod magad elég jól kényeztetni, és kimossa a krémet. Sokat nyomjál a krémből, és akkor még izgibb, hogy tocsog a krémben :$ El is játszhatsz vele :)
2015. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy izgalmas! Én is imadom mikor tocsog a lyukam olyan "nedves":) segít hogy jobban ellazuljak és nagyobbat élvezzek!!:)
2015. jan. 1. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
1.csakis az 1.
2015. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!