Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A legjobb barátom rám mászott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom rám mászott, csak az a gond, hogy mindketten fiúk vagyunk. Mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Történt a mostani pünkösdi hosszú hétvége alkalmával, hogy az egyik legjobb barátom nálam aludt. Hozott piát is és hát eléggé berúgott, mert már alapból egy buliból jött hozzám, ahol ivott, de még hozzánk is hozott. Én nem ittam semmit (nem szoktam), ő viszont még megivott nem kevés mennyiséget hiába mondtam neki hogy elég lesz. Na mindegy.. Telt az idő, és mikor eléggé kifáradtunk lefeküdtünk aludni. Pontosabban ő úgy ahogy van beesett az ágyamba, én még kicsit rendbe szedtem magunk után a terepet, hogy ne büdösödjön a pia, majd befeküdtem én is az ágyba mellé, mivel nyilván nem fogok a földön aludni+ahogy említettem több éve a legjobb barátom. Miután elnyomott az álom arra kelek, hogy valaki rajtam fekszik és épp a számban matat... a SZÁJÁVAL. Először fel sem fogtam a helyzetet, de ő folytatta. Amikor felfogtam mit csinál azonnal felugrottam, és kérdőre vontam. Abban a pillanatban megláttam, hogy anyaszült meztelen. (Amúgy egy szál boxerben feküdtünk le mindketten, de róla ez idő közben lekerült). Ez még nem is lett volna baj, mert láttuk már egymást meztelen többször is, de a csók.... Na de láttam rajta, hogy még mindig van benne alkohol, szóval hagytam az egészet, mondván majd holnap megbeszéljük. Éjszaka éreztem hogy átkarol többször is de nem szóltam inkább semmit. Reggel az a látvány fogad hogy meztelen fekszik háton és áll a cerkája elég erősen...

Telik az idő stbstbstb.......mikor felkelt mondta hogy beszélni akar velem. Na mondom ebből mi lesz... (És akkor rövidre fogom, mert már nagyon hosszú lesz a leírás, előre is elnézést) Szóval elmondta hogy amúgy ő biszex és hogy én mennyire beindítom őt, de eddig nem merte elmondani (egyébként mindent félretéve rohadt jól néz ki, ha női szemmel nézzük..senki nem nézné ki belőle hogy biszex főleg hogy annyi csaja volt már, mint az állat). Na és hogy ő többet szeretne tőlem. Nyilván nem kapcsolatot, de kalandot annál inkább... Erre letámad és úgy ahogy voltunk lesmárolt, én meg egyszerűen elgyengültem, mert így egy csaj sem csókolt még mint ő. Rohadt mérges lettem magamra de nem tudtam mit csinálni.


A történet itt még nem ér véget, de már így is rohadt hosszú lett a leírás, szóval aki úgy érzi, hogy hozzá tudna szólni ehhez az egészhez, esetleg tanácsot is tudna adni, az írjon rám privátban nyugodtan és ott leírom a maradék részt is.

Köszönöm előre is!



2014. jún. 10. 22:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Benne lennél a dologban? Mert akkor semmi baj. Mondjuk éna barátságotokat félteném.
2014. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk elhiszem, hogy az írás igaz, ezért ennek fényében válaszolok.


-meleg/biszex vagy.

Mert hogy egy hetero pasi nem feküdt volna be a haverja mellé az ágyba az tuti. Én inkább döglöttem volna a földön, vagy őt rugdostam volna le a dikoról.

Elgyengültél a csókjától???? Nem vagy hetero az fix. Nem létezik.


Bár sántít nekem a sztori picit, de ma már semmin nem szabad csodálkozni.

2014. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
Szkuvi, mrét scinalod eszt vlem?
2014. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
82%
Bazont pls
2014. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Na már, kérem a történet folytatását. :)
2014. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy te is biszex vagy.
2014. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs baj, hogy befekszel mellé az ágyba, nyilván ez még semmit nem jelent. Az hogy hagyod, hogy lesmároljon az már igen.
2014. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
2014. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%

Na várjá' tudok én is linket.


https://www.youtube.com/watch?v=3j4t185wl-0

2014. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Odase neki!

A haverod beténtázott te meg ahogy egy igazi jó haverhoz illik befogadtad az ágyadba és még egy laza előpettinggel is megörvendeztetted.Hol itt a probléma?Ne akarjatok családi adókedvezményt mindenesetre.Na az már durva lenne.f

2014. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!