Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ilyen megbízhatatlanok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen megbízhatatlanok, átverősek a Biszexuális férfiak?

Figyelt kérdés

Nem értem.. mégis minek erőltet egy bi férfi találkozót,randit,bókokat,udvarlást egy olyan meleg fiúval aki kizárólag komoly normális kapcsolatot keres?

Miért pont ezt a normális srácot kell betalálnia és jól átvernie? Ahelyett ,h keresne 200 másikat akik könnyedén első alkalommal leszopják és meg is dughatja őket mert 99%ban amúgy is erről szól egy meleg t.kereső sajnos.

Miért kell pont azt a maradék hihetetlenül kevés normális felfogásúak közé tartozó meleg fiút lelkileg meggyötörnie? Nincs elég könnyűvérű ,ótvar,ratyi akik szó nélkül szopnak 5 perc után első tali alkalmával?



2015. jan. 9. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eh, nálam ugyanez volt, bár én akivel mindig úgy volt, hogy esély lett volna komoly kapcsolatra, mindig az ország túlfelén laktak, pl Zala megye, Debrecen, vagy Szeged, meg lent a szerb határnál...


Aki hozzám közel lakott, azok pedig bik voltak ééés csak szexet akartak ,de rögvest!

szóval... eléggé átérzem amit írsz :(

2015. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Na mesélj,ki bántott.

Amugy ez ilyenek a férfiak az összes. de azzal tudod kiszurni vagy tenni ellene ha nem adod magad könnyen

2015. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kettes arra gondolsz hogy az összes bi srác ilyen? hmmm... mondjuk ja, bár lehet 90%ban.
2015. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
azon gondolkodtál már,hogy az ilyen beállítottságú embereknek alapjáraton baj van a fejükben?Hol ide,hol oda húznak.lépj túl ezen az incidensen!Fel a fejjel!
2015. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

"azon gondolkodtál már,hogy az ilyen beállítottságú embereknek alapjáraton baj van a fejükben?Hol ide,hol oda húznak.lépj túl ezen az incidensen!Fel a fejjel!"


Persze mert mi gonoszak vagyunk, mindig hosszú a hajunk, nehogy lássák a kis ördög szarvacskáinkat!

Amúgy meg nem szabad általánosítani, én biszexuális vagyok de nem szoktam dobálni a fiúimat/barátnőimet.

És sok biszexuális srácot ismerek, mind rendesek, nem átverősek, szóval..

2015. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok a biszexuális srácok, férfiak, akikkel megismerkedtem, mind inkább barátnőt szerettek volna (szeretnének), vagy feleségük volt (van); a fiúzás csak amolyan könnyű gciürítésre történő spekuláció volt részükről...


Ezek a "kapcsolatot csak lánnyal tudnék elképzelni, de a fiúk jobban izgatnak" típusú egyének külön, jól definiálható, melegek számára elkerülendő emberfajtát alkotnak.

2015. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hadd hozzak egy ellenpéldát: válófélben lévő fiatal, nős családapa volt amikor megismertem. Nem vártam hát sokat tőle. Az a bizonyos első alkalom után megkeresett, hogy megismerne közelebbről. Eleinte szkeptikusan fogadtam, hiszen felesége volt és gyereke. Lassan egy éve együtt vagyunk, napról napra egyre inkább szeretem és tesz is érte hogy szeressem, egyik meleg párom sem volt ennyire odaadó korábban.
2015. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!