Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férfiak nagy többségében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy többségében van biszexuális érdeklődés. Miért kell ebből titkot csinálni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Forrás? Mert bennem nincs.
2015. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Bennem sincs, de egyszerű. Melegnek félmelegnek kinézni "jó". Bevallani nem, mert akkor kiutálja a társadalom őket.
2015. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem a többség, de mindenképp több férfiban van, mint amennyi be meri vallani.
2015. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Csak akkor lesznek biszexek ha sokaig nem tudnak not keresni maguknak pl bortonokben de amugy nincs meg bennunk az a hajlam egyszeruen undorito a tudat is. Ha fiu vagy akkor tutira b uzi vagy és azthiszed minden ferfi ugy viszonyul a masikhoz mint te. Ha lány akkor meg azt mondom hogy pont a lányokban van ez a hajlam, titeket nem utálnak ki, két egymast smavizo lany szexi a ferfiak szamara.
2015. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy sokakban van, de bennem nincs. Mégis, sok búza állandóan azt hajtogatja, hogy de, bennem is van. Miért nem lehet felfogni, ohgy nincs?


Én elfogadom, hogy aki meleg, az az - ti miért nem fogadjátok el, hoyg nem minenki olyan, mint ti?

2015. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Spec bennem sincs, pl sosem gondoltam arra hogy egy másik srácot mondjuk lesmároljak a többiről nem is beszélve. De hogy a férfiak többségében lenne bi hajlam ezt azért kétlen. Viszont érdekes mód én még egy meleget sem akartam arra rávenni hogy nővel szexeljen viszont engem már páran győzködtek hogy "próbáld ki ha nem próbáltad honnan tudnád milyen..."
2015. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anizotropikus ***** válasza:
62%

Aki valóban kiváncsi a tényekre az Masters & Johnsson kutatásainak a konklúzióját elolvassa.

Sajnos már Virginia is kettő éve elment :(

Ők egész életüket a nemiség és annak különböző megnyilvánulásaira, azok okaira, megértésére és megértetésének elősegítésére fordították!

Átlag 40% a latencia a homoszexualitás irányába, a nőknél picivel magasabb a férfiakban picivel alacsonyabb.

Ez tény vitatni felesleges.


Amúgy ők igazolták a régi népi bölcsességet:

Minél nagyobb szájjal tiltakozik valaki a "buzeránsok" ellen annál nagyob benne a látencia (lappangás!).

2015. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Negyven százalék, picit alacsonyabb? Akkor az úgy nagy többség, ahogy a fidesz kétharmada kétharmad.


Persze én magasról leszrom, hogy szerinted meleg vagyok, elég ha én tudom, hogy nem.

2015. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Mellesleg nem értem, mit vársz attól a szerinted is létező elenyésző kisebbségtől, akiben nincs meleg hajlam: mondjuk azt, hogy búzák vagyunk, és akkor elhiszed, hogy nem? Ez olyan óvodás-szintű logika.
2015. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
A férfiak 47 % a Bi szinten van,olvastam egy tudományos fejtegetésben.Valósat megállapítani lehetetlen .Jól írták előttem,akik legjobban tagadják,bennük is van némi langyosság.Tagadják ,hogy eltereljék még a gyanú árnyékát is magukról .
2015. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!