Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mért lehetett? Lány létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mért lehetett? Lány létemre "felizgultam" egy másik lányra?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok se biszex, se leszbi, de a barátnőmmel hülyeségből valamiért elkezdtünk birkózni, és nem tudom megmagyarázni, de "benedvesedtem" tőle.

Leszbi, biszex csajok válaszára is kíváncsi lennék, hogy szerintük mért lehetett ez?

Ha van még kérdés priviben szívesen válaszolok, csak légyszi ne offoljátok...

19/L



2015. jan. 22. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
"nem vagyok se biszex, se leszbi"---> <---"Leszbi, biszex csajok válaszára is kíváncsi lennék"
2015. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
De biszex vagy.
2015. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Biszex vagy, avagy kezdesz abba az irányba menni
2015. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Biszex vagy csak még nem tudatosult
2015. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól is lehetett, hogy simán szereted egy picit a vadabb dolgokat...

19/L

2015. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nézd meg a skálát az oldal alján :)


[link]

2015. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
84%
Mar en is izgultam baratnomre még gimiben
2015. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Szexuális beállítottságtól független, hogy éppen mire izgul az ember.


Egyszer olvastam erről egy cikket, illetve egy leszbikus pszichológus írt egy könyvet, amiben erről is szó van, hogy van, hogy az ember agya vagy teste megkíván valami mást. Attól függetlenül, hogy milyen beállítottságú.


Mondjuk én nem tudok megkívánni egy hímneműt sem... Szóval lehet, hogy biszex vagy ;)


22/LL

2015. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Ez teljesen normális reakció, főleg fiatalabb korban.


Minden heteroszexuálisban van valamekkora homoszexuális komponens. Zéró homoszexuális komponensű ember gyakorlatilag nem létezik.


Én egész életemben úgy tudtam beszélgetni női és férfi ismerőseimmel, hogy az átlagnál sokkal gátlástalanabbul el merték mondani, amiket a szexről gondolnak. Egyetlen olyan vallomásra sem emlékszem, ahol férfi vagy nő azt állította volna, hogy ő soha sem kívánt meg a saját neméből senkit. Csupán abban voltak eltérések, hogy ez mennyiben jelenti számukra, hogy a gondolatokon kívül a gyakorlatban mit mernének megtenni. De a gondolati paráznaságot mindegyikük beismerte.

2015. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A #2, #3, #4 válasz sekélyes, leegyszeerűsítő ......
2015. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!