Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mért lehetett? Lány létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mért lehetett? Lány létemre "felizgultam" egy másik lányra?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok se biszex, se leszbi, de a barátnőmmel hülyeségből valamiért elkezdtünk birkózni, és nem tudom megmagyarázni, de "benedvesedtem" tőle.

Leszbi, biszex csajok válaszára is kíváncsi lennék, hogy szerintük mért lehetett ez?

Ha van még kérdés priviben szívesen válaszolok, csak légyszi ne offoljátok...

19/L



2015. jan. 22. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy abban, hogy azért történt, met a másik birkózó fél lány volt ?

Bizos hogy számított, hogy pont Ő volt ?

Nem csak a helyzet maga ?

Elmondtad neki ?

2015. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Megkivantad a puncit, jo az
2016. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
55%
akarsz ismerkedni?
2018. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy a barátnőd miatt volt ez? Nem maga a "harc" izgatott fel, esetleg a vereség vagy a győzelem gondolata?
2018. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam hasonlóan érdekes váratlan "felizgulás"-okat.

Ezek nekem mind az adott helyet intimitása miatt történtek.

Nehogy elhidd, hogy csupán ettől biszex lennél!

2018. júl. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem 69% ...
2018. júl. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem feltétlenül biszex a kérdező. Azért is kérdeztem, hogy biztosan a barátnője váltotta ki belőle a "felizgulást", vagy maga a helyzet? Gyerekkoromban nálam is volt hasonló, pedig akkor még a szexualitás nem játszott közbe. Nálam maga a versengés, főleg ha az valamilyen sport vagy erőpróba volt, már hasonló érzést váltott ki, mint később a szexuális izgalom. Viszont soha nem az ellenfél váltotta ki, hanem maga a versenyhelyzet.
2018. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!