Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Így biszexuálisnak számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így biszexuálisnak számítok?

Figyelt kérdés

Nem volt még konkrét személy, akivel szexeltem volna, viszont van egy-pár lány, akivel szívesen smárolnék az ismerőseim közül. Nem hinném, hogy szerelmes tudnék lenni egy lányba, de a leszbikus csók és szex nagyon érdekel.


Vagy ez csak kíváncsiság? Még soha sem próbáltam.



#biszexualitás #leszbikus #kíváncsiség
2015. febr. 9. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Tudod a biszexualitásnak is vannak különböző fokozatai.


Vannak biszexuálisok, akik például a saját nemükkel kizárólag szexet tudnak elképzelni. Szerelmesnek lenni vagy párkapcsolatot létesíteni meg csak az ellenkező nemmel akarnak.


Igen, biszex vagy, de esélyesen maximum csak a fenti fajtából. Nincs ezzel semmi baj.

2015. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Első elmondta, amit akartam. Szerintem úgy van ahogy mondja. :)
2015. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
54%
Ez meg csak kivancsisag
2015. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Orvosok kemény éveken át tanultak az egyetemeken, beteg embereket évekig kezelnek a vizsgálataikon és mégsem tudnak mindig egyértelmű választ adni sok embernek egyszerű kérdésekre.

Itt te azt várod, hogy három sor leírása után egy ismeretlen ember egy ismeretlen embernek pontos diagnózist állítson fel a lelki problémáról, létező vagy feltételezett szexuális orientációdról.

Ha most itt tíz ismeretlen ember úgy szavaz, hogy te biszexuális vagy, akkor ezt elfogadod és ezek után úgy fogsz élni? (Vagy maradsz normális ember.)

2015. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A betegségek hogy jönnek ide? Nem értelek?


Nem véletlenül használtam azt a szót kedveském, hogy "számítok". Egyébként meg feltételeztem hogy a kérdést olyanok fogják megválaszolni, akik rendelkeznek kellő tapasztalattal.

Nyilván nem ők fogják meghatározni. Lehet rám az aszexuális cédulát is ragasztani, attól még imádok szexelni a barátommal. :D

2015. febr. 9. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Hogy valaki biszexuális-e elég abból megállapítani, hogy vannak-e a saját neme iránt is akár csak szexuális tartalmú gondolatai az ellenkező nem mellett.


Nincs ilyen hogy kíváncsi heteró, meg félig bi, meg enyhén bi, stb.


Aki férfiként faszra vagy férfival való baszásra, nőként pinára vagy nővel való baszásra akár csak gondol néha, az biszexuális.


Ahogy már írtam, vannak viszont különböző fokozatai, de attól még a bi az bi marad.

Nem mondom, hogy ez az alábbi a non plus ultra, de vannak erről már ismeretek:

[link]

2015. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hű, köszi szépen!


Az eddigi összes válaszolónak is köszönöm.

2015. febr. 9. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

ha csak gondolszrá akkor még nem vagy az.

ha arra gondolsz,hogy dagi vagy attol még nem leszel az.remélem érted a példát.

2015. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. :)

25

2015. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8:

Szóval ha valaki rendszeresen gondol a saját nemével való szexre, az nem biszexuális?

2015. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!