Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki csak részegen csókolózik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csak részegen csókolózik, fekszik le vele azonos neművel, az miért csak akkor teszi?

Figyelt kérdés
Elméletem szerint a gátlásai alkohol hatása alatt feloldódnak na de akkor a vágy benne kellene hogy legyen józanul is. És van aki ugy mar nem megy bele, sőt van akit elmondása szerint a hideg is kirázza ha belegondol,hogy mit csinált részegen. Szerintetek ez miért van?

2015. febr. 23. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert önkontroll nélküli divatmajom, aki azt hiszi, hogy ettől lesz menő. Fel sem merül a fejében, hogy az életben elért más dologgal legyen menő, csak ez jut neki.
2015. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy ferfi menőnek gondolja ha lefekszik ferfivel es azt sem hiszem hogy eltud valaki élvezni szimplán azert mert menő... Legyen az férfi vagy nő.szexualitas ennél több azért
2015. febr. 23. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
valószínű a vágy megvan benne, csak a szülők/társadalom hatására mindig is elítéltek az azonos neműek kapcsolatát, és nem tudja józanon elfogadni, hogy úgy érezzen, ahogy. viszont az alkohol tényleg feloldja a gátlásokat, merészebbé tesz. sok ilyen gyerek válik agresszívvá, öngyilkossá hiszen nem bírják feldolgozni, sokszor még a saját családjuk is elítéli őket.
2015. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válaszolónak maximálisan igaza van!
2015. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A hármasnak szerintem is igaza van. Nekem is volt olyan haverom, aki csak részegen akart.
2015. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hármas véleményét osztom. Az alkohol csak a gátlásokat oldja. :)
2015. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Józanon nem elég laza hozzá, esetleg még saját maga előtt sem szívesen ismeri el, hogy vonzza az ilyesmi.
2015. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én nekem így történt az első, és gyűlöltem magam érte, folyamatosan hánytam, lelkileg teljesen kikészített. Próbáltam arra fogni, hogy ez csak az alkohol miatt volt, meg a másik srác erőszakossága miatt, de nem.

A feldolgozáshoz nem elég 1-2 nap.

Gyötrő hónapok telnek el, mire egy kicsit is "megbarátkozol" a helyzettel, és akkor is kegyetlen az érzés.

Ha nem vagy benne és nem életed át, és valószínűleg nem is fogod, akkor ezt nem fogod soha megérteni.

Könnyebb saját magunknak is hazudni.

2015. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, sajnálom, hogy ilyen nehéz volt feldolgoznod, az írásod alapján nehéz küzdelem volt önmagaddal. Remélem azóta sikerült kibékülnöd a dologgal, és megtaláltad a boldogságodat.
2015. márc. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!