Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiúknak miért tetszik ha 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért tetszik ha 2 lány csókolózik, szexel, ölelkezik?

Figyelt kérdés
Miért tetszik nekik a leszbikusság?

2015. jan. 27. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy pl. azért, mert így mindkét szereplő helyébe oda tudják magukat képzelni. Szerintem van olyan jó magyarázat, mint bármi más :D
2015. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok fiú, de 1+1 az 2
2015. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert rögtön elképzelik, hogy beállhatnak harmadiknak. Pedig a legtöbb esetben az ilyen lányok lerúgdosnák magukról a férfiakat.
2015. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a leszbikusság tetszik nekik, hanem a lányok. Ha egy lány bármiféle szexuális dolgot tesz az tetszik.
2015. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A látvány tetszik. Az hogy 2 lány testében gyönyörködhetünk. Meg az izgalom a szemükben, az is beindít. Az előttem szólónak pedig igazat adok. A leszbikus csajok nem vennének be harmadiknak egy pasit. De a biszexuálisok igen! Már eleve az, hogy engednek gyönyörködni a játszadozásukban előrevetíti a lehetőségét egy 3 as sexnek. És ki ne vágyna rá? Nekem is majdnem összejött, csak a barátnőm akkora cirkuszt csapott, nem végződött jól a dolog. Bedig a barátnője vetette fel a lehetőséget mi lenne ha? Miután mindhárman kicsit ittunk. Csak a csajom nagyon féltékeny. Pedig de jó lett volna! Na mindegy nem minden a sex. A szeretet fontosabb. Ezt pedig csak tőle kapom meg. Igazi ragadozóvá változik ha veszélyben érzi a kapcsolatát. Pedig nincs rá oka.
2015. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha már így felmerült a gondolat, akkor megkérdőjelezem a szerelmedet. Szép dolog a csoportszex, de csakis érzelmileg független emberekkel. Ezentúl tuti nem fog bízni benned.
2015. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sose erőltettem a csoportszexet. Az alkalom kínálta a lehetőséget. Nem én akartam, hanem a barátnője. És vele veszett csúnyán össze miután felajánlotta, hogy csinálhatnánk 3 masban. És ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem! Ha vele vagyok már az is szuper érzés, ha hozzámbújik.
2015. jan. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert szexiennemundorito :D aze
2015. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!