Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az emberek itthon miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IamME21 kérdése:

Az emberek itthon miért kezelik ilyen negatívan a GayPride-ot?

Figyelt kérdés

Más országban ebből az egészből semmilyen probléma nem merül fel. Máshol (pl. New York, San Francisco, London és a Skandináv államok) ez olyan, mint itthon kb. a debreceni Virágkarnevál. Mindenki elmegy megnézni a felvonulókat, és mindenki ott vidámkodik, és nem tojást dobálnak, és a rendőrség sincs ott. Szerintem itt túl nagy feneket kerítenek ennek az egésznek. Aki ellene van vagy akit nem érdekel az otthon marad, és nem az utcán utálkozik. Ezzel megspórolja magának az idegeskedést, a többieknek pedig azt, hogy elb.assza a napjukat.

Ja mielőtt elfelejtem. Kár a kommentekben b.uzizni, mert úgyis lesza.rom, amit gondolsz. Egykünk véleménye sem fog megváltozni, és nincs kedvem primitív parasztokkal veszekedni. Köszi :))



2012. nov. 4. 01:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
mert szeretünk gyűlölni.
2012. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
8%
Mi a pö.cs az amiről írsz?
2012. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
13%

"mert úgyis lesza.rom, amit gondolsz"

Akkor miért teszel föl kérdést? Állat vagy. Varsóban, Bukarestben meg Moszkvában viszont együtt püfölik a rendőrök és az ellentüntetők a felvonulni akarókat. Nálunk az arany középút van.

2012. nov. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%
mert undorító.
2012. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Hole Hunter ***** válasza:
25%

Ha a divatb.uziságból indulok ki, még pár év és mi hetero-k fogunk felvonulni a jogainkért...

Másfelől, ha nem tetszik vmi, ugyan hadd nyilvánítsam már ki a véleményem. Nincs konkrét bajom veletek. Lényeg, h legalább szaporodni nem tudtok. Bár nélkületek is igen beteg világ ez már...de felőlem elfértek. Legyél meleg, lesz.arom...de ne ezért csináljatok fesztivált! Csináljatok fesztivált a szórakozás kedvéért...talán még én is elmennék oda. De csak azért kivonulni, hogy hirdesd magad... Legyél meleg a hétköznapokban...észre sem foglak venni. Nagyjából ennyi.

2012. nov. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

hát igen, ez sajnos nagyon magyar dolog. minek észrevenni azokat a dolgokat, amiben még lehet fejlődni, amikor lehet példálózni romániával, ahol minden úgyis sza.rabb

am mi a f.aszom undorító? hogy mennek az utcán?? voltál már egyen is? mert nem az utcán b.asznak, akárhogy is próbálja a sok nyomorék szélsőjobbos barom beadni.

2012. nov. 4. 01:59
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
A válasz borzalmasan egyszerű, a provokatív helyzet amit ezzel keltenek az emberek az a kényelmetlen és egyesek ezért kezdenek agresszívak lenni. Semmi baj nincs azzal ,hogy valaki meleg, szerintem ha az emberek nagy részét meg kérdezed a legtöbb azt felelné erre a kérdésre, nem az a baj, hogy az vagy ami, hanem hogy dicsőségben menetelve vonulsz végig a városon, hogy hurrá nekem ilyen a szexuális beálítottságom. Ha elkezdenének az emberek az utcán menetelni táblákkal, hogy szőke vagyok, vagy barna szemű vagyok és ezzel akadályoznák a közlekedést, persze ,hogy ideges az ember amikor tök felesleges információval traktálják és amúgy is olyannal ami az ő értékrendje ellen van. Szerintem amíg valaki tiszteletben tartja ,hogy a másik meleg, addig a melegek is tiszteletben tarthatnák azt ha valaki hetero. Amit otthon a négy fal között csinálsz az csak a te dolgod, senki nem szól bele, senkit nem érdekell. Ha az utcára viszed mindegy mi az, az emberek egy részének nem fog tetszeni, és jogosan nem.
2012. nov. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

ma 01:55

igazából az egész lényege szóról szóra az, amit leírtál. szórakozás. évente 1x ünnepelni. csak az a baj, h senki nem tudja, h miről szól, hanem vakon elhiszik, amit mondanak neki

2012. nov. 4. 02:02
 9/25 A kérdező kommentje:
ez a négy fal között dolgot is imádom. ezt így jól hangzik mondani, csak hetero vonalról abszoút nem teljesül. megfogod a barátnőd kezét az utcán? megcsókolod, amikor találkozol vele? elmész vele vásáérolni? igen. és ez teljesen természetes, de az én részemről már provokáció.
2012. nov. 4. 02:04
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem érted, egy csók,kézfogás,vásárlás esettel semmi baj, sem meleg , sem hetero oldalról nem. Ha viszont előttem falják fel egymást akármilyen pár, az már azrét elég kellemetlen. Itt nem azon van a hangsúly, hanem azon ,hogy arra játszunk,hogy szabad vélemény nyilvánítás van, és miért ne vonulhatnék utcára azért aki vagyok, de közben nem tűröm el ,hogy megszóljanak érte. Ami azért érdekes, mert akkor én büszkén mondhatom ki magamra ,hogy meleg vagyok, de más nem mondhatja rám ,hogy b*zi? Nyilván nem a gyűlölködők pártját fogom, de ha valamit az utcára visz az ember az valószínűleg az utcán fog folytatódni és ott én nem várnék kultúrált menyilvánulást.
2012. nov. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!