Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés! Ez mitől volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Ez mitől volt?

Figyelt kérdés
Pár napja volt életem első élménye sráccal. Azonban vmiért nem tudtam elélvezni. Hiába szopott vagy hiába dugtam nem tudtam elmenni. Masztinál meg simán akár 5 perc alatt el tudok élvezni. Másnak is volt már ilyen. Mitől van ez? Máskor is így lesz? Mondjuk gondoltam arra h dugásnál a gumi miatt nem volt jó. Orálban meg sajna mindig rossz tempóba csinálta szerintem hiába mondtam, hogy hogyan szeretném. Mégis kudarcnak érzem. Annak ellenére, hogy ő azt mondta őt nem zavarja.

2015. máj. 1. 12:55
 1/9 kiskivancsi79 ***** válasza:
91%

Majd a legközelebbi job lesz.

Próbálkozni kell meg hogy mi az ami jobban beindit.

2015. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon sok mindentől függ.

Az első amire gondolnék az az, hogy esetleg túl sokszor maszturbálsz és minden, ami nem maszturbálás már kevésbé izgató számodra. Mondhatni megszoktad magad és, ha más csinálja máshogy az nem tetszik. Ha túl gyakran vered ki annak még az is a hátulütője, hogy sokkal nehezebben tudsz elélvezni, mert túlingerled a szervezeted ezen a téren, tessék kihagyni akár 5 napot a szex előtt, hidd el, akkor nem lesznek ilyen problémák :D

A második dolog, amit te is írtál, hogy a fiú nem úgy csinálta, ahogy neked az tetszett volna. A szomorúbb rész, hogy miután megmondtad neki azután is rosszul csinálta. Van olyan, hogy valaki csak simán béna, de ez már a második alkalommal szerintem jobb lesz, ha meg nem hallgat meg, ha nem akarja úgy csinálni, hogy mindkettőtöknek jó legyen, akkor meg hagyd ott azt keress mást.

Így harmadjára, azt mondom, hogy nem ritka, hogy saját magadnak fejezed be, emiatt nem kell rosszul érezned magad. Nekem a gumi pl annyira zavaró, hogy nem is tudok benne csak nehezen elsülni, és néha annyira zavar, hogy lelankadok, mert nem tudok a partneremre koncentrálni miatta. Lehet rossz méretet vettem...


20 mf

2015. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jobban meg kéne ismerjétek egymás "gyenge" pontját, hogy hogy szeretitek tesztelgetni gyakorolni és a végére szépen elsülhet a dolog szó szerint :)
2015. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
A lelkiismereted tudta, hogy ocsmány dolgot művelsz.
2015. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor is zavar...
2015. máj. 1. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Legyél türelmes,ne akarj egyből tökéletes lenni.

Legyél gyengéd.Ha teljesen nyugodt a körülmény,és ti is,akkor minden rendben lesz.Nyugodj meg,nincs veled semmi baj,csupán belső stressz miatt alakulhatott így.

Nagyon akartad a jót,a tökéleteset.

Hisz ez volt az első.Legközelebb jobban ismerd meg azt,akivel lefekszel,hogy egymás lelkét is ismerjétek,ez nyugalmat ad,aztán már az összebújáskor is sokkal jobban érzitek egymást.

2015. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg a szopatást bekötött szemmel, sokkal jobb lesz
2015. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

volt hasonló,csak saját magamnak sikerült elélveznem.gáz volt bizony...nemtudom talán volt bennem valami görcs,vagy nem is tudom.


az elsőnél pedig nem is élveztemel,pedig vagy 1oráig szopott a srác szegényke. de akkor ittam előtte elég sokat lehet az volt az oka.

2015. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25 vagyok 10 éve aktív szexuálisan. passzív szerepet töltök be az elején voltam aktív sosem tudtam elélvezni, passzívként ha dugtak akk nem is kell mindig hozzáérnem és elélvezek. az utóbbi időben szoktam aktív szerepet betölteni és eddig sikerült mindig elélveznem. zárj ki mindent, csak a partnereddel meg a farkaddal. ugy vagyok vele h neked legyen jó mert ha neked jó akkor valszeg a partnernek is... tudtommal mindenkit izgat h ha a másik élvezi... :D a lényeg h add át magad az élvezetnek h a másik a forrószájával kényeztet, játszik a nyelvével akármi. ha meg análrakerül a sor tedd ugyan ezt élvezd ahogy a másik testébe hatolsz, add át magad minden érzésnek a farkad körül... :)
2015. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!