Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk közt mennyire gyakori a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk közt mennyire gyakori a biszexualitás?

Figyelt kérdés
Tehát kb 100-ból hány fiú az? Miben jobb fiúval, mint lánnyal?

#fiú #biszexualitás #bisezxuális
2015. máj. 4. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. En egyet sem ismerek magamon kivul. xd
2015. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100-ból... 1000-ből talán egy. Fiúknál nem olyan divat mint a lányoknál már lassan 10 éve. Lányoknál 10 fősulisból/gimisből a fele már csókolózott lánnyal, váltig állítom, a nagyon jó barátnők akik simogatják is egymást egyébként és cirógatják akár társaságban is, meg igazgatják a másik haját, simán vannak olyan intim viszonyban, hogy összefekszenek, maszatolnak. 28L
2015. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom fiúk is verik egymásnak, együtt, stb. Meg kipróbálják. Én is ki akarom.
2015. máj. 4. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem 100 bol 20 csak sokan titkoljàk!
2015. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már ki is próbáltam. :)
2015. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nálam elég gyakori! hidd el vagyunk jópáran!
2015. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
írhatnátok nekem is:)
2015. máj. 5. 00:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni,mert szinte mindenki titkolja.Én az vagyok és itt a neten sokan felvállalják,tehát szerintem sok van,de az életben csak kevesen merik bevallani.
2015. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-10 de ugyanígy 4-9 titkolja,a büdös élletben nem válaljafel, csak kamuzik,mert retteg,hogy megtetszik neki a dolog és meleggé vállik.
2015. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!