Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki bisex akkor inkább a saját neme vonzza?

Figyelt kérdés
Leginkább a lányokra igaz ez, de a bi fiúknál is nagy százalékban van ez.

2015. máj. 28. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Én is igy vettem észre amugy, hogy igy van. Szerintem azért mert igazából teljesen melegek. Csak próbálnak valamennyire megfelelni az elvárásoknak.
2015. máj. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez baromság... Javaslom a Kinsey-skála tanulmányozását ;)


Én pl. biszex srác vagyok, szex pasival, csajjal, de szerelmi élet pl. csak csajjal jöhet szóba.

2015. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez buta általánosítás.

Én pl. biszex lány vagyok, boldog párkapcsolatban egy fiúval. :)

2015. máj. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz...
2015. máj. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Én sem értek egyet.

Bi fiú ezer éve párommal aki lány.....mondjuk én úgymond "engedéjjel" félre léphetek...fiukkal.

2015. máj. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Szintén cáfolom


Bi fiú, lánnyal kapcsolatban, el sem tudnék képzelni szexnél többet fiúval

2015. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én speciel rájöttem, hogy egy nő minden téren többet tud adni. :) Tehát én a másik oldalt cáfolom.


L20

2015. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet kijelenteni és nem is igaz. Nem egy olyan biszex sráccal voltam, aki főleg nőkkel van és pasival csak ritkán szexel, ami puszta testiség semmi más.
2015. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálam ez igaz. sokáig azt hittem, hogy meleg vagyok és nem rég vettem észre, hogy a nőkre is feláll és kipróbáltam. hát nem rossz, de fiúval azért sokkal jobb és többet is tudnak adni. szerintem ezt így nem lehet kijelenteni, de többnyire igaz. voltam több bi sráccal, de én sokuknál azt szűrtem le, hogy igazából melegek, vagy inkább a fiúk érdeklik, csak nem merik bevallani.
2015. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
miért kell ide keverni a szerelmet? Most szexualitásról van szó. nálam speciál ez igaz, hogy talán nővel azért jobb. Egy fiú jobban ki tud elégíteni, ha bennem van a szerszám, de nőkre jobban izgulok. L
2015. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!