Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak nők akiket a hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők akiket a hármas szex kifejezetten 2 biszex férfival izgat/izgatna?

Figyelt kérdés
1 heteró nő + 2 biszex férfi és köztük mindenmegtörténhetne tabuk nélküli gabalyodással

2015. máj. 30. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Volt már rá példa, a csaj kifejezetten élvezte (na meg mi is, haverommal). A legtöbbnek ez bejön, de csak fantázia szinten, megélni már nem szeretné :\
2015. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Engem nagyon!
2015. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Vannak igen! Az exem kifejezetten rajongott mikor hármasban szeretkeztünk, sőt többször külső szemlélőként végig nézte a barátommal való szeretkezést miközben maszturbált, persze előbb utóbb köztünk találta magát. 35 f
2015. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
összeért a 2 farok a puncijában?
2015. jún. 1. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
én2 barátnőmtől is simán megkérdeztem, és mondták hogy nem, de nem is volt belőle semmi gond, kicsit kibeszéltük miért... egyiken főleg csodálkoztam, mert szerette nagyon a popószexet, volt hogy farkammal az egyikben,vibrivel voltam a másik lukban, és fordítva, megkérdeztem hogy nem élvezné-e ugyan ilyen nagyon két pasival, de nemet válaszolt ő is... én szeretem kényeztetni a partnereimet, simán benne lettem volna, mert izgat, ha jól érzik magukat. őneki simán voltak orgazmusai csak popószex közben is, csodálkoztam miért nem próbálná ki a szendvicset... jópár hónappal később szétmentünk. igazából most szívesen csatlakoznék párhoz is, szinte mindent megtéve amire a csaj vágyna, nem sok tabu van előttem, szeretem ha kielégül... nem zavarna a párja jelenléte, sőt, izgatna ahogy látok mást szexelni, még nemrég voltam csak 2 csajjal először életemben, nagyon jó volt, most kipróbálnám a 2 pasi egy csaj szitut is
2015. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!