Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így is benne lehet a pakliban,...

Így is benne lehet a pakliban, hogy kifejezetten, csak egy menetre kellenék neki?

Figyelt kérdés
Több, mint 200 km-re lakik tőlem a fiú, de mindenképpen találkozni akar velem. Néha beszélgetünk intimebb dolgokról, de mondtam neki, ha találkozunk, az nem azt jelenti, hogy szex is lesz attól, hogy velem lehet ilyenekről dumálni, plusz városnézős találka lesz, nálunk nem jövünk el. Azt mondta, hogy oké, nem is gondolta, csak szeretne megismerni. De annyi ilyenbe botlottam az utóbbi időben, hogy szexet akartak, hogy nem tudom mit higyjek.

2014. okt. 22. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Privát üziben beszélgethetünk róla. Nálad is alszik?Képet láttál róla?
2014. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
figyi egy kapcsolat az akkor jó ha látod a másikat, különben te is lehetnél az én barátnőm már most is, viszont virtuálisan nem tudunk dugni szóval találkozni kéne :D na látod már a lényeget, a távkapcsolat ha nem is az elején de egy idő után arról szól hogy hétvégete jól elvagytok, dugtok, közös programok, aztán hétköznapok alatt meg ki tudja ki mit hol :D , én a helyedben hagynám a srácot, kivéve persze ha neked is okés hogy szexet akar, azt persze nem tudjuk hogy csak egyszeri alkalmat akar vagy többet, mindenesetre ne légy naiv, a férfiak, és nők is nem mellékesen azért élnek v azért szeretnének párkapcsolatban élni hogy testi vágyaikat kielégítsék, a nők azért mert így elfogadottabb társadalmilag, a férfiak meg mert így nem kell vesződni minden egyes csajért, persze e közben még lehet szerelm meg minden jó de ez a fő motiváló tényező, a hormonok... :D mert te is én is és mindenki más is jobban ösztönlény mint azt gondolná :)
2014. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!